Artykuły do tagu: akcja

Piotrków: Zamiast mandatu cytryna
Mandarynka w nagrodę, cytryna zamiast mandatu.Takie nagrody i kary otrzymywali kierowcy w prowadzonej przez piotrkowską drogówkę akcji "Mniej wypadków - mniej krwi".
Liczne konkursy i zawody sportowe, pokazy straży i policji, przejażdżki samochodami terenowymi, a na zakończenie wspólne ognisko. Te i wiele innych atrakcji przygotował zespół Caritas przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego dla wszystkich dzieci z Piotrkowa.
<b>Piotrków: Pomoc dla Weroniki</b>
Weronika ma osiem lat. Jest wychowanką Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piotrkowie. Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Po ostatniej operacji pilnie potrzebuje specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.
Dla kandydatów na kierowców, którzy mają już wyznaczony termin egzaminu na prawo jazdy kategorii B możliwość próbnego sprawdzianu, dla najmłodszych liczne konkursy, a dla wszystkich pokazy straży pożarnej, policji i wspólne grillowanie - te i szereg innych atrakcji przygotował dla mieszkańców naszego regionu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie w ramach trzeciej już edycji dnia otwartego, który odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie ośrodka.
Na IX Kiermasz Taniej Książki zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie. Do sprzedaży przygotowanych jest około 1200 pozycji ze wszystkich dziedzin wiedzy. Kiermasz odbędzie się 23 maja w godz. 10-15 w holu biblioteki dla dorosłych przy ulicy Jerozolimskiej.
Piotrków: Ewakuacja przeciwpożarowa w żłobku
Ewakuację przeciwpożarową ćwiczyły dziś dzieci w żłobku miejskim. Na podany znak każde dziecko chwyciło specjalnego węża i parami opuściło ewentualne miejsce zagrożenia.
"Bezpieczny weekend Wielkanoc 2009" - pod takim kryptonimem prewencyjne działania rozpoczęła piotrkowska drogówka. Jak zapewnia podinspektor Artur Szczegielniak z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie funkcjonariusze będą przede wszystkim sprawdzać prędkość i trzeźwość kierujących.
Dzień drzwi otwartych organizuje organizuje 6 kwietnia 2009 r. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk".
W odpowiedzi na wyniki sondy internetowej przeprowadzonej wśród użytkowników Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim, które wykazały duże zainteresowanie wypożyczeniami krótkoterminowymi, BPP wprowadziła nową usługę.
Dzieci i tatusiowie
Najwięcej emocji wzbudziła strażacka "syrena" i wóz z drabiną - przymierzyć się do miejsca operującego urządzeniem chcieli i tatusiowie, i dzieci. Na tych pierwszych wielkie wrażenie wywarły także wnętrza dużych samochodów gaśniczych, poduszkowiec Anakonda i pokaz zjazdu po rurze. Piotrkowscy strażacy cierpliwie oprowadzali po swoim garażu ponad 30 dzieci, które z rodzicami przyszły zwiedzić komendę. Organizatorem wycieczki było Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Rodziny "bliscy".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat