Artykuły do tagu: aikido

Trenować aikido każdy może...
Wiesław Kieszek z Tomaszowa Mazowieckiego ma 74 lata i od 12 jest na emeryturze i udowadnia, że na rozpoczęcie przygody ze sportem nigdy nie jest za późno. W wieku 67 lat zaczął trenować aikido w klubie Aikikai prowadzonym przez Michała Wąsa, ale cały czas chce się rozwijać w tej dziedzinie i osiągnąć stopień mistrzowski. Pan Wiesław opowiedział nam jak to wszystko się zaczęło, a jednocześnie podczas rozmowy zachęcał osoby w każdym wieku do spróbowania swoich sił w aikido.
Święto aikido w Piotrkowie
To nie tylko sztuka walki, to styl i filozofia życia. Pod znakiem aikido upływa weekend w Piotrkowie Trybunalskim. Swoje 15. urodziny świętuje bowiem piotrkowski Klub Aikido Aikikai.
Aikido mają w sercach, ich klub ma już 15 lat
15-lecie piotrkowskiego Klubu Aikido Aikikai świętowali w sobotę jego założyciele, członkowie i sympatycy. W Hali Relax można było podziwiać popisy mistrzów aikido. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu rozmawialiśmy Martą i Michałem Wąsami, instruktorami aikido (4 dan), którzy stworzyli ten piotrkowski klub.
21.11.2019 08:52
15 lat razem na macie
Najbliższy weekend w Piotrkowie upłynie pod znakiem sztuki walki - aikido. W sobotę specjalne seminarium z okazji 15-lecia piotrkowskiego Klubu Aikido Aikikai poprowadzi Sensei Masahiro Taniguchi 6 dan z Japonii. Nadchodząca sobota i niedziela to także specjalne pokazy przygotowane przez wszystkie grupy wiekowe prowadzone przez klub, które odbędą się w hali Relax.
Rusza nabór do trzeciej edycji
Kurs samoobrony dla pań po raz kolejny zostanie przeprowadzony w Piotrkowie. Zakończona niedawno edycja cieszyła się tak dużą popularnością, że organizatorzy zaplanowali kolejną.
Japońskie inspiracje, czyli rodzinne warsztaty aikido w Gorzkowicach
W soboty w Domu Kultury w Gorzkowicach odbywają się rodzinne warsztaty aikido. Biorą w nich udział uczestnicy projektu „Japońskie inspiracje” .
Mistrzowie są w Piotrkowie
Każde z nich na macie spędziło kilkanaście lat. Teraz łączą zawód z pasją. Nie tylko doskonalą własną technikę, ale i wychowują całe pokolenie młodych aikidoków w Piotrkowie i regionie. Marta i Michał Wąsowie z Piotrkowa (i ich uczniowie) zdali właśnie egzaminy na kolejne mistrzowskie stopnie aikido – i to najwyższe w województwie łódzkim.
Piotrkowski OSiR i stowarzyszenie Aikido zaprasza dzieci i dorosłych na wspólne warsztaty japońskiej sztuki walki, które odbędą się w niedzielę (4 marca) w Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym (ul. Belzacka 108/110).
Piotrków: Warsztaty aikido przy Belzackiej
Wczoraj w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej w Piotrkowie odbyły się otwarte warsztaty z aikido dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat