Artykuły do tagu: agresja

Pobili kolegę ze szkoły
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zatrzymali dwóch 17-latków, którzy pobili swojego 16-letniego znajomego. Wszyscy są uczniami jednej z opoczyńskich szkół średnich.
Pijany oprawca rodziny zatrzymany dzięki interwencji 11-latka
Do dyżurnego radomszczańskiej policji zadzwonił 11-letni chłopiec z Dobryszyc. Powiedział, że jego tata bije mamę. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy z Kamieńska.
Pobił ochroniarza, bo chciał skrócić sobie drogę
30-latek chciał koniecznie skrócić sobie drogę i przejść przez parking pilnowany przez 58-letniego stróża. Gdy usłyszał, że przez teren obiektu nie ma przejścia, stał się agresywny. Zaczął bić pracownika ochrony po głowie i kopać po całym ciele. Do zdarzenia doszło 16 września na jednym z parkingów strzeżonych w centrum miasta.
Międzynarodowa awantura pod Kwadratem?
Według naszych informacji, w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Belzackiej w Piotrkowie doszło do sprzeczki pomiędzy Polakami, Ukraińcami i Hindusami.
Rzucił się z pięściami na maskę BMW, potem zaatakował... listonosza
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o człowieku, który wchodząc na jezdnię utrudnia ruch samochodów. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Topolowej zauważyli agresywnie zachowującego się mężczyznę oraz innych uczestników zdarzenia.
Nietrzeźwi nastolatkowie wyładowali agresję
Jedni nastolatkowie walczą na kortach... inni na przystankach bądź zabawach tanecznych. Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 15-latek, który wyładował swoją złość na wiacie przystanowej, po tym jak właściciel pobliskiej posesji zwrócił mu uwagę, żeby nie załatwiał tam swoich potrzeb fizjologicznych.
47 - letni mieszkaniec gminy Gidle rzucił się z siekierą na jednego z interweniujących leśników. 18 sierpnia został wobec niego zastosowany tymczasowy areszt.
Chcieli pobić policjanta, zdemolowali radiowóz i pomieszczenia w komendzie. Wszyscy trzej agresorzy byli kompletnie pijani i dobrze znani tomaszowskiej policji.
23.09.2010 12:20
Bije cię, to mu oddaj
Agresja w szkołach przybiera coraz większe rozmiary. *Adrian chodzi do czwartej klasy jednej z największych piotrkowskich szkół. Obraża inne dzieci, bije słabszych...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat