Artykuły do tagu: aeroklub

Nowy dom dla... samolotów
Ma około 600 m kw. powierzchni. Znajdą w nim miejsce kolejne samoloty.
Mikołajkowe Zawody na piotrkowskim lotnisku
W niedzielę (8 grudnia) Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprosił na Mikołajkowe Zawody ESA AIR COMBAT.
Spędź Mikołajki z piotrkowskim Aeroklubem
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej zaprasza na Mikołajkowe Zawody ESA AIR COMBAT. Początek zawodów o godz 9.00 w niedzielę 8 grudnia.
Uczcili pamięć Szykley'a
Zgodnie z zapowiedziami, w czwartek, 26 września, o godzinie 14.00 na Nowym Cmentarzu odbyła się skromna uroczystość upamiętniająca kolejną rocznicę tragicznej śmierci Eugeniusza Szykley’a, węgierskiego pilota-konstruktora.
W piotrkowskim Aeroklubie wciąż pamiętają o Szykley'u
Ta tragedia rozegrała się w ciągu kilkunastu sekund. Spadając z wysokości dwóch tysięcy metrów Węgier nie miał szans przeżyć zderzenia z ziemią. Zginął na oczach tłumu piotrkowian.
Teren lotniska w rękach aeroklubu
"Aeroklub Polski" przekazał "Aeroklubowi Ziemi Piotrkowskiej" pełną władzę nad terenami tutejszego lotniska. Obecnie cały teren jest już w pełni w piotrkowskich rękach.
Znamy zwycięzców konkurs fotograficznego
Z okazji obchodzonego właśnie 100-lecia lotnictwa na Ziemi Piotrkowskiej galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zorganizowała konkurs fotograficzny „Piotrkowskie lotnisko w obiektywie”.
Kręcili film promocyjny o piotrkowskim Aeroklubie
Cessna 152, Skyleader oraz Tulak, to tylko niektóre z samolotów, które wzięły udział w realizacji filmu promocyjnego na potrzeby Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Uczczą setne urodziny aeroklubu
Niebawem Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej obchodzić będzie setną rocznicę powstania. Udział w uroczystościach zapowiedział już Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego, który wczoraj odwiedził piotrkowskie lotnisko i spotkał się z jego władzami.
Marszałek Województwa z wizytą w AZP
W niedzielę (28 kwietnia) w siedzibie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej gościł Marszałek Województwa Łódzkiego, Witold Stępień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat