Artykuły do tagu: aeroklub

Kręcili film promocyjny o piotrkowskim Aeroklubie
Cessna 152, Skyleader oraz Tulak, to tylko niektóre z samolotów, które wzięły udział w realizacji filmu promocyjnego na potrzeby Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Uczczą setne urodziny aeroklubu
Niebawem Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej obchodzić będzie setną rocznicę powstania. Udział w uroczystościach zapowiedział już Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego, który wczoraj odwiedził piotrkowskie lotnisko i spotkał się z jego władzami.
Marszałek Województwa z wizytą w AZP
W niedzielę (28 kwietnia) w siedzibie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej gościł Marszałek Województwa Łódzkiego, Witold Stępień.
- Taką rocznicę trzeba odpowiednio uczcić, dlatego urodzinowa impreza będzie wyjątkowa – zapewnia Jarosław Cempel, dyrektor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Ferie z Aeroklubem w kinie Helios już rozpoczęte
Jesteś pasjonatem lotnictwa? Chciałbyś spróbować swych sił na kursie pilotażu? Przyjdź do kina Helios. Od dziś swoją ofertę szkoleniową, w ramach cyklu spotkań „Ferie z Aeroklubem”, prezentuje Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej. Zapraszamy!
Latał w Piotrkowie, wylądował Dreamlinerem
Boeing 787 za sterami którego siedział kapitan Jerzy Makula wylądował w Warszawie.
Pierwszy Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT dotknął pasa Lotniska Chopina w czwartkowe przedpołudnie. Pilot tego samolotu związany jest z Piotrkowem.
Aeroklub w Piotrkowie: Będziemy inwestować
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej stał się właścicielem terenu, na którym prowadzi swoją działalność. Do tej pory klub tylko zarządzał lotniskiem. Właścicielem był Aeroklub Rzeczpospolitej.
Pomysły na lotnisko – ma zatętnić życiem
Wygląda na to, że piotrkowski aeroklub najtrudniejsze chwile ma już za sobą. Nowy dyrektor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, Jarosław Cempel jest dobrej myśli, a co najważniejsze, ma mnóstwo pomysłów na rozwój piotrkowskiego lotniska.
Ignacy Goliński, dyrektor Areoklubu Ziemi Piotrkowskiej odchodzi ze stanowiska. Powodem tej rezygnacji jest, według dyrektora, to, jaki stosunek piotrkowianie mają do jego osoby.
Budynek Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej jest w opłakanym stanie technicznym. Obiekt jest nieocieplony, a dach przecieka, co sprawia, że podczas ulewy do środka wlewa się woda.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat