Artykuły do tagu: adwent

Trzy Kosmiczne Przesłania – Ostatni Ziemski Konflikt” – Programy Marka Finleya
W niedzielę 7 lutego br. odbędzie się polska premiera światowego projektu misyjnego on-line pt. „Trzy kosmiczne przesłania – ostatni ziemski konflikt”. Prelegentem spotkań będzie znany i ceniony ewangelista, pastor Mark Finley.
O. Sołdek:
- Jest to takie radosne oczekiwanie na narodziny Jezusa. - powiedział nam o. Adam Sołdek, superior klasztoru oo. Jezuitów w Piotrkowie, z którym rozmawialiśmy o rozpoczynającym się w niedzielę adwencie.
Jarmark Adwentowy w Piotrkowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na I Piotrkowski Jarmark Adwentowy, czynny w weekendy Adwentu do 22 grudnia.
I Piotrkowski Jarmark Adwentowy
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Klasztornego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na I Piotrkowski Jarmark Adwentowy, czynny w weekendy Adwentu od 6 do 22 grudnia.


W trzecią niedzielę adwentu, kościół Panien Dominikanek zaprasza na śpiewanie pieśni adwentowych.
Słów kilka o adwentowych tradycjach
Wedle tradycji podczas adwentu nie urządzano wesel i zabaw z muzyką i tańcami. Przestrzegano także postu (w szczególności w środy i piątki).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat