Artykuły do tagu: administracja

Piotrków awansował w rankingach gmin o najniższych wydatkach bieżących. Oszczędności miasta dostrzega ogólnopolski magazyn samorządowy „Wspólnota”, który prowadzi coroczne analizy wydatków gmin.
01.06.2011 10:21
O nich się mówi(ło)
Przez lata byli na “pierwszej linii frontu”. Spotkania, decyzje, wywiady. Dziś zajmują się innymi rzeczami, traktując Piotrków przede wszystkim jako miejsce zamieszkania.
Zalało TBS. Nie będzie przyjęć interesantów
Z powodu awarii serwerów i zalania pomieszczeń budynku administracji Towarzystwa Budownictwa Społecznego (al. 3 Maja 31) przez około tydzień nie będzie przyjęć interesantów. Wszelkich płatności można dokonywać w kasie, która czynna będzie bez zmian.
30 lat Spółdzielni im. Słowackiego
W jej zasobach mieszka prawie 14 tysięcy osób. W jej budynkach funkcjonują szkoły, sklepy, markety, obiekty sportowe, od niedawna nawet galeria. Dziś w piotrkowskim hotelu Agat Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego obchodziła 30-lecie swojego istnienia.
Administracja w Polsce rośnie, w Piotrkowie spada
Administracja w Polsce rozrasta się, choć miała się redukować. Miało być 20 tysięcy etatów mniej, będzie... 30 tysięcy więcej. To efekt rządowego planu cięć w urzędach. Jak przedstawia się tymczasem struktura urzędnicza w Piotrkowie?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat