Artykuły do tagu: ZniszczenieMienia

17-latek zdemolował wiatę przystankową
Kopniakiem wybił cztery szyby wiaty przystankowej. Straty to 1400 zł. 17-letni wandal został zatrzymany dzięki reakcji świadka, który zawiadomił policję.
Pijany kierowca groził policjantom
Policjanci zatrzymali agresywnego kierowcę opla. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, groził i znieważał funkcjonariuszy, a kiedy znalazł się w policyjnym areszcie, zniszczył kamery monitoringu.
Kopali wiatę przystankową. Byli pijani
Pili alkohol w miejscu publicznym i zdemolowali wiatę przystankową. Piotrkowska policja zatrzymała dwóch młodych piotrkowian. 22-latkom grozi teraz nawet 5 lat więzienia.
Chciał zniszczyć samochód rodziny swojej dziewczyny, ale… pomylił się
Jakiś mężczyzna niszczy zaparkowany przy ulicy Łódzkiej samochód – takie zgłoszenie otrzymała piotrkowska komenda policji 21 maja ok. godz. 13. Na miejsce pojechali dzielnicowi. Na parkingu stał ford fiesta z przebitą oponą i uszkodzoną karoserią, a na dachu auta leżały dwa noże kuchenne.
Uderzył głową w szybę wystawową, bo rzuciła go dziewczyna
Młody chłopak uderzył głową w szybę wystawową. Nie dlatego, że się potknął, nie dlatego, że był pijany. Zrobił to dlatego, że był... nieszczęśliwy.
Urwał zderzak i skakał po dachu fiata
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o uszkodzenie zaparkowanego przed posesją pojazdu. W chwili zatrzymania sprawca był pijany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat