Artykuły do tagu: Znaki

Prawy pas w Al. Armii Krajowej odblokowany
Koniec z parkowaniem na prawym pasie Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Na odcinku od ul. Polnej do Słowackiego codziennie ciągnął się sznur samochodów zaparkowanych właśnie na tym pasie, co utrudniało ruch w tym miejscu, szczególnie teraz, gdy prowadzony jest remont ul. Wojska Polskiego. Decyzją Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zmieniono oznakowanie, które zabrania parkowania na odcinku od Szkolnej do Słowackiego.
05.11.2016 12:18
Nie dotyczy... kogo?
Czytelnik naszego portalu zwrócił nam uwagę na pewien problem … prawny. Na ulicy Wojska Polskiego (przy ul. Zawodzie) w Piotrkowie w związku z budową obwodnicy N-S pojawił się znak zakazu ruchu z dopiskiem NIE DOTYCZY POJAZDÓW BUDOWY I MIESZKAŃCÓW. Mieszkańców czego? – pyta.
W Dzień Kobiet przestawiali znaki drogowe
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację o dwóch młodych mężczyzn przestawiających znaki drogowe.
Oznakowanie nie może doczekać się zmiany
Kierowcy zjeżdżający z „bliźniaczych rond” w Krakowskie Przedmieście myślą, że ulica jest dwukierunkowa, tymczasem jest to wina pozostałych po poprzedniej organizacji ruchu znaków poziomych.
Piotrków: Dlaczego utrudniacie nam jazdę?
Rowerzyści w Piotrkowie narzekają. I chyba mają prawo, bo prawie przy każdym skrzyżowaniu muszą schodzić z roweru - zgodnie z prawem - gdy nie ma dla nich przejazdu. - To śmieszne, jaka tu przyjemność z jazdy? - pytają. Do tego jazda po mieście jest niebezpieczna, bo na większości istniejących przejazdów nie ma znaków ostrzegających kierowców o ścieżce rowerowej i tym samym pierwszeństwie dla rowerzystów - dodają.
W Wolborzu testowany jest nowy typ oznakowania poziomego. Stare musiało zostać usunięte wodą pod ciśnieniem trzech tysięcy atmosfer.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat