Artykuły do tagu: Zima

„Akcja zima”: Można – ale tylko trochę...?
Większość chodników w naszym mieście jest już odśnieżona. Po wczorajszej interwencji Strefy FM zalegający na „Starówce” śnieg zaczął usuwać ciężki sprzęt. Stan niektórych uliczek pozostawia jednak jeszcze wiele do życzenia.
Piotrków: Na drogach wciąż zalega śnieg
Zablokowane ulice, zaśnieżone drogi, zasypane parkingi, spóźniające się autobusy, ślizgające się TIR-y - tak w skrócie wyglądała wczoraj sytuacja w Piotrkowie. Opady śniegu ustały. W Bełchatowie warunki są już dość dobre. Czego niestety nie można powiedzieć o piotrkowskich ulicach.
Piotrków: Fatalne warunki na drogach
Po szczególnie intensywnych opadach śniegu, kierowcy skarżą się na to, że odśnieżanie, jak mówią fachowcy - ciągów komunikacyjnych, pozostawia wiele do życzenia.
MZDiK: Odśnieżanie w mieście jest utrudnione
Kierowcy narzekają na stan dróg w Piotrkowie. Wielu skarży się, na to, że piotrkowskie ulice nie są w odpowiednim stopniu odśnieżone. Co na to Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie?
Tłumy narciarzy na Górze Kamieńsk
Tłumy turystów, gigantyczne kolejki do kas i wyciągów, pełen stok narciarzy - to widok, który można było zobaczyć w miniony weekend na Górze Kamieńsk.
Region: Trudne warunki na drogach
Koniec roku nie sprzyja wyjazdom. Drogi są bardzo śliskie. Intensywne opady śniegu jeszcze tylko potęgują złą sytuację.
Góra Kamieńsk: Otwarcie stoku  już w święta
Dobra wiadomość dla narciarzy. W I Dzień Świąt - 25 grudnia otwarty zostanie stok na Górze Kamieńsk.
Piotrków: Ulice odśnieżają trzy pługo-piaskarki
Całą noc padał śnieg, dlatego większość chodników w mieście jest nieodśnieżona. Podobna sytuacja jest na drogach naszego miasta. Ile pługopiaskarek ruszyło na ulice Piotrkowa? Okazuje się, że tylko trzy.
MZDiK: Nie wszystkie drogi zrobimy od razu
Minusowe temperatury oraz opady śniegu sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko. Kierowcy twierdzą, że warunki jazdy są fatalne.
Piotrków: Drogowcy zareagowali na zimę
Minusowe temperatury oraz opady śniegu sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko. W związku z tym na ulice miasta wyruszyły pługopiaskarki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat