Artykuły do tagu: ZiOM

Mieszkańcy narzekają na śnieg w mieście
Zima nie odpuszcza. Wieczorne i nocna opady skutecznie pokryły miasto warstwą śniegu. To kolejna potyczka drogowców z zimą, podczas której wygrywa ta ostania. Kierowcy skrobią szyby i narzekają na nieodśnieżone drogi, a piesi na chodnikach „tańczą piruety”.
- Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie firmy ROKA, która zaskarżyła decyzję Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji o złożeniu zamówienia z wolnej ręki, na podstawie którego utrzymanie porządku w mieście zlecono Przedsiębiorstwu Zieleń i Oczyszczanie Miasta – informuje piotrkowski Urząd Miasta.
Piotrków: Dwa tysiące ton piachu do sprzątnięcia
Na posypywanie dróg i chodników podczas minionej akcji “Zima” zużyto ponad dwa tysiące ton piasku. Teraz, gdy nie ma już śniegu, brudny piach zalega na ulicach, chodnikach i zatyka studzienki kanalizacyjne. Trzeba sprzątać – tego się nie uniknie. I tak będzie co roku, jeżeli zimą będzie konieczne posypywanie śliskich, miejskich nawierzchni.
Parkingi przy ulicy Kostromskiej będą posprzątane.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat