Artykuły do tagu: Zguba

Policjanci szukali właściciela kucyka
Nietypową interwencję podjęli policjanci z Gorzkowic. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że na terenie tamtejszego ośrodka zdrowia biega kucyk.
Znalezione na ulicy pieniądze przyniosły na komendę
W ciągu ostatnich dwóch dni do bełchatowskiej jednostki zgłosiły się trzy mieszkanki miasta, które przyniosły odnalezione na ulicy pieniądze. Portfel z gotówką (300 zł) trafił już do swojego właściciela. Na odbiór czekają kolejne pieniądze.
Zachowali się jak trzeba
Kacper i Kuba, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, wracając ze szkoły znaleźli pieniądze. Zmierzając w stronę parku im. ks. Poniatowskiego zauważyli leżące banknoty, w sumie 300 zł. Kwota może nie jest zawrotna, ale na pewno niejeden portfel odczułby brak takiej sumy.
31.07.2016 15:45
Kto zgubił węża ?
W sobotę w okolicach ulicy Piastowskiej w Piotrkowie, znaleziono węża. Gad prawdopodobnie uciekł z czyjegoś domu. Zwierze przebywa aktualnie w piotrkowskim schronisku.
Uczciwość popłaca, ale logiki w tym nie ma za grosz
W 2007 roku trzy dziewczynki (sąsiadki z jednego bloku) znalazły pokaźną sumę pieniędzy - 200 dolarów i ponad 1000 złotych, a że rodzice dobrze je wychowali, te - niewiele myśląc - zaniosły plik banknotów na policję. Dziś, po 5 latach, dorosłe już dziewczyny zostały wezwane do Urzędu Miasta po odbiór znaleźnego. To nie żart! To biurokracja!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat