Artykuły do tagu: ZespolParkowKrajobrazowychWojewodztwalodzkiego

Uczestnicy z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęli przygodę z Kolorow± Lokomotyw±
Dzieci z Piotrkowa rozpoczęły swój udział w tegorocznym projekcie "Kolorowej Lokomotywy", której organizatorem jest Łódzki Dom Kultury. W pierwsz± podróż młodzi piotrkowianie wybrali się do Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Tam wzięły między innymi udział w warsztatch fotograficznych.
Dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego także wezm± udział w Kolorowej Lokomotywie 2018
W tegorocznej edycji artystyczno-ekologicznego projektu Łódzkiego Domu Kultury wezm± udział dzieci z piotrkowskiego stowarzyszenia SimaRe. Stosowne porozumienie w tej sprawie zostało podpisane pomiędzy dyrektorem ŁDK Jackiem Sokalskim a prezesem stowarzyszenia SimaRe Edyt± WoĽniak.
Kolorow± Lokomotyw± rozpoczęto wakacje w województwie łódzkim
Kolorowa Lokomotywa już po raz szósty wyrusza w podróż po województwie łódzkim. Podobnie jak w latach poprzednich udział w projekcie weĽmie kilka tysięcy dzieci w wieku 7-12 lat z 14 o¶rodków kultury regionu łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat