Artykuły do tagu: Zenek

- Już 17 osób zmarło z powodu ustawy dezubekizacyjnej, gdy ludzie dostają decyzję z Zakładu Emerytalno-Rentowego MSW po prostu tracą przytomność i często już jej nie odzyskują, to wina polityków Prawa i Sprawiedliwości - twierdzi Andrzej Rozenek, działacz Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który spotkał się wczoraj z piotrkowianami. W spotkaniu, które odbyło się w Domu Nauczyciela wziął udział również m.in. były szef Wojskowych Służb Informacyjnych Marek Dukaczewski.
Piotrkowianka napisała biografię Zenka Martyniuka!
Na jego koncerty w powiecie piotrkowskim ściągnęły tłumy. "Przez Twe oczy zielone" czy "Przekorny los" nuci już praktycznie cała Polska, a sam oficjalny kanał jego zespołu na YouTube odnotował już prawie ćwierć miliarda wyświetleń. I choć nie każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że "król jest tylko jeden", nikt nie odmówi Zenkowi Martyniukowi tego, że to prawdziwy fenomen. 5 lipca w salonach Empik ukaże się opowieść biograficzna „Życie to są chwile”, poświęcona gwiazdorowi disco polo. Autorką książki jest piotrkowianka, Martyna Rokita.
Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Król jest tylko jeden! [WYWIAD]
W minioną niedzielę w Woli Krzysztoporskiej wystąpił król disco polo. Zenka Martyniuka i zespół Akcent – chcąc nie chcąc - znają wszyscy Polacy. „Przez twe oczy, twe oczy zielone...” śpiewają nawet ci, którzy disco polo nie znoszą. My zapytaliśmy Zenka nie tylko o to, jak zostaje się królem, ale czy kocha futbol, jak radzi sobie z popularnością i czy zamierza podbić chiński rynek.
19.06.2016 18:08
Zenek, Wola Cię kocha!
Tegoroczne święto gminy mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej zapamiętają na długo. W tym roku śpiewał dla nich sam król disco polo.
Małgorzata Rozenek radziła jak przygotować święta
Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, w piotrkowskiej galerii już zrobiło się bardzo świątecznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat