Artykuły do tagu: Zelow

Dwoje dzieci rannych w wypadku
Policjanci ustalają, który z dwóch zatrzymanych pijanych mężczyzn kierował BMW w chwili, gdy uderzyło ono w jadącego prawidłowo opla. W wypadku rannych zostało dwoje dzieci przewożonych oplem.
Setna rocznica czynu niepodległościowego
Na uroczystości upamiętniające 100. rocznicę czynu niepodległościowego Legionów Polskich zaprasza Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Zelowie. Szczegóły na plakacie!
Ku czci Żołnierzy Wyklętych
W najbliższą niedzielę, 1 marca będziemy obchodzili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości ku czci żołnierzy niepodległościowego podziemia 1945-1956 zaplanowano w wielu miastach naszego regionu. Jak będą je obchodzili mieszkańcy Piotrkowa, Bełchatowa, Zelowa, Radomska i Tomaszowa Mazowieckiego?
Cztery pożary w jeden wieczór
Do czterech pożarów doszło wczoraj w godzinach wieczornych w Zelowie. W kilku miejscach ogień pojawił się w przeciągu niespełna półtorej godziny. Bełchatowska policja bada przyczyny pożarów.
Zaatakował nożem policjantów
Policjanci, którzy przyjechali na domową interwencję zostali zaatakowani nożem przez jednego z domowników.
XV Karnawałowy Bal Dobroczynny ponownie na „Patykach”
W miniony weekend w Domu Weselnym „Przy Patykach” odbył się Karnawałowy Bal Dobroczynny zorganizowany po raz XV przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie. Dochód z balu, Loterii Fantowej, sprzedaży obrazów w wysokości 5500 zł przeznaczony zostanie na funkcjonowanie Integracyjnego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Zelowie.
Dwoje pabianiczan zatrzymanych podczas włamania
Parę z Pabianic dokonującą włamań do domków letniskowych zatrzymali na gorącym uczynku policjanci z Zelowa. Podejrzanym zarzucono siedem włamań, ale lista popełnionych przez nich przestępstw wkrótce będzie znacznie dłuższa.
Pobocze z destruktu niebezpieczne?
Po remoncie krajowej „ósemki” na odcinku od Mzurek do Dobrzelowa zwężono asfaltową część drogi. Pobocza wyłożone są destruktem.
Region: Nowy wóz trafił do Łobudzic
Ochotnicza Straż Pożarna w Łobudzicach (gmina Zelów) wzbogaciła się o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Pojazd kosztował prawie 800 tys. zł, z czego 250 tys. zł to dotacja ze środków budżetowych powiatu bełchatowskiego na zadania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
50 tysięcy z kasy powiatu na gaszenie odpadów
W bełchatowskim starostwie odbyła się konferencja prasowa podsumowująca trzydniową akcję gaśniczą, która w zeszłym tygodniu trwała w Zelowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat