Artykuły do tagu: Zelow

Kompletnie pijany mężczyzna próbował wejść do zamkniętego sklepu
Mieszkaniec Zelowa, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego został zatrzymany przez policję. 25-letni mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu we krwi.
Chciał tylko wypalić suchą trawę. Doszło do pożaru
200 zł mandatu dostał mieszkaniec gminy Zelów, który chciał jedynie wypalić suchą trawę na łące, a tymczasem spaliło się 15 arów terenu. Tradycji stało się zadość – przyszła wiosna, strażacy coraz częściej wyjeżdżają do pożarów spowodowanych podpaleniami nieużytków rolnych. W ostatnich tygodniach straż pożarna i policja z powiatu bełchatowskiego interweniowały już kilkanaście razy.
Sprawca włamania zatrzymany
Zatrzymano 37-latka odpowiedzialnego za włamanie do pomieszczenia gospodarczego w jednym z bloków w Zelowie. Do sprawy zatrzymano także 57-letniego mężczyznę, który odpowie za paserstwo.
28.12.2017 12:02
Pobili z powodu psa
Pies wybiegł na ulicę wprost pod koła mercedesa. Kierowca zatrzymał się, by sprawdzić, w jakim stanie jest zwierzę, wtedy został zaatakowany przez właściciela psa. Do bójki doszło w miejscowości Zelówek w powiecie bełchatowskim 27 grudnia.
Kobieta odpowie za znęcanie się nad psem
42-letnia mieszkanka gminy Kleszczów usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Kobieta podejrzana jest o pozostawienie psa w lesie przywiązanego za obrożę do drzewa.
31.08.2017 14:44
Zabił psa siekierą
Zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 21-letni mieszkaniec gminy Zelów, który w bestialski sposób uśmiercił swojego owczarka niemieckiego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Sprzedawca węgla okradł starszego pana
Sprzedawca węgla, wykorzystując nieuwagę starszego pana, ukradł schowane w słoiku oszczędności, które 80-latek trzymał w garażu. Policjantom udało się jednak rozwikłać sprawę kradzieży blisko 12 tysięcy złotych.
Wjechał w dom i uciekł
24-letni kierowca hondy wjechał w ścianę budynku i uciekł z miejsca zdarzenia. Huk i odgłos spadającego gruzu obudziły przerażoną 86-letnią właścicielkę posesji. W kilka godzin po zdarzeniu sprawca był już w rękach policji.
Powiedział, że w mieszkaniu ma zwłoki
Sprawa zabójstwa 51-mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione w mieszkaniu 62-letniego zelowianina, została rozwikłana.
Przeczesują lasy w poszukiwaniu konopi
Kolejna plantacja konopi w Łódzkiem zlikwidowana. Kilkanaście krzewów rosło na terenie kompleksów leśnych znajdujących się w gminie Zelów. Funkcjonariusze ustalają teraz, kto jest właścicielem plantacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat