Artykuły do tagu: Zegarmistrz

Tadeusz Woźniak zaśpiewał podczas Nocy Bibliotek w Piotrkowie
Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek w Piotrkowie upłynęła pod znakiem koncertu Tadeusza Woźniaka, niezapomnianego twórcy takich muzycznych hitów, jak: „Zegarmistrz światła”, „Smak i zapach pomarańczy”, „Hej Hanno” czy „Pośród świata”. W sobotnie popołudnie, 3 czerwca, czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej zgromadziła liczną rzeszę fanów artysty. Przed piotrkowską publicznością Tadeusz Woźniak wystąpił wraz z rodziną – żoną Jolantą oraz synami: Piotrem i Mariuszem.
Historia zakładu zegarmistrzowskiego
100 lat temu w Stołeczno-Królewskim Mieście Krakowie powstał najstarszy nieprzerwanie istniejący zakład zegarmistrzowski - Firma Płonka.
22.03.2014 09:29
Z wizytą u zegarmistrza
Co łączy dzieci i zegary? To, że nie należy ich stale nakręcać. Trzeba też pozwolić im chodzić... To “chodzenie” jest właśnie sprawdzianem, czy naprawdę dobrze działają.
Na starego mistrza czas...
Mały zakład przy ul. Starowarszawskiej 25 w Piotrkowie pełen jest maszyn i urządzeń, których już nigdzie indziej nie ma.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat