Artykuły do tagu: Zebra

Rozpoczęła się budowa kolejnych aktywnych przejść
Na ul. Curie-Skłodowskiej w Piotrkowie rozpoczęła się w niedzielę budowa aktywnego przejścia dla pieszych. W ciągu najbliższych dni ruszą prace w pozostałych dwóch lokalizacjach, czyli przy ulicach Łódzkiej oraz Dmowskiego.
Noc Świętych zamiast halloween
Po raz kolejny w wigilię Wszystkich Świętych w Piotrkowie odbyła się Noc Świętych. Najmłodsi piotrkowianie w ramach wydarzenia przebierali się za ulubionych świętych. Elementem wydarzenia był korowód, który przeszedł ulicami miasta z parafii Najświętszego Serca Jezusowego do Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek.
27.02.2013 13:25
Na terenie gminy Aleksandrów odbywają się kolejne walne zebrania sprawozdawcze w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. W minioną sobotę (23 lutego) odbyło się zebranie członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Siucicach.
Ubezpieczenia zdrowotne rolników, możliwości pozyskiwania środków unijnych na małe projekty w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz kontrole w zakresie stosowania środków ochrony roślin to tematy organizowanego Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej.
Kolektory słoneczne, nowy dyrektor MZK i planowane inwestycje. W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Rozprzy odbyło się, jak w każdą pierwszą środę miesiąca, zebranie sołtysów z terenu gminy Rozprza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat