Artykuły do tagu: Zduńska

Wymęczone zwycięstwo Polonii
Dwie zupełnie odmienne połowy zobaczyliśmy w wykonaniu polonistów podczas ligowego spotkania z Pogonią Zduńska Wola. W pierwszej odsłonie podopieczni Roberta Grzesiuka grali wysoko ustawioną obroną, łatwo przerywali akcje gości i sami wyprowadzali groźne ataki. Niestety w drugiej połowie ci samu zawodnicy nie byli w stanie stworzyć ani jednej ciekawej akcji i popełniali niewymuszone, wręcz szkolne błędy. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie i Polonia ostatecznie wygrała 2:1.
Piotrkowscy rugbyści wzięli udział w
Piotrkowska Wataha wzięła udział w turnieju zorganizowanym w Zduńskiej Woli z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Husaria Kalisz, GRC Łódź oraz piotrkowianie i gospodarze. W rolę sędziów wcielili się trenerzy wicemistrzów Polski - Masterpharm Rugby Łódź - Przemysław Szyburski oraz Krzysztof Szulc
Pogoń Zduńska Wola rozbiła Concordię
To była prawdziwa klęska. Concordia Piotrków przegrała na własnym boisku z Pogonią Zduńska Wola aż 1:6 (0:2) w spotkaniu 16. kolejki IV ligi łódzkiej. Aż cztery bramki dla Pogoni zdobył grający trener tej drużyny Grzegorz Kaleta.
Piotrkowianinowi grozi do 15 lat więzienia
39-letni piotrkowianin, sprawca śmiertelnego w skutkach wypadku, do którego doszło w weekend pod Zduńska Wolą usłyszał zarzuty umyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat