Artykuły do tagu: Zbiórka

Rodzina zbiera pieniądze na leczenie stomatologiczne dla Patryka. Kto może, niech pomaga!
19-letni Patryk z Poniatowa w gminie Sulejów jest jednym z czwórki, a zarazem najstarszym zmagającym się z duplikacją genu MECP2 chorym w Polsce. Jego ciało niszczy nie tylko choroba, przyjmowane przez lata leki doszczętnie zniszczyły jego uzębienie. Rodzina chłopca prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie stomatologiczne.
Strażacy i policjanci z Rozprzy będą zbierać krew dla 11-letniej dziewczynki
11-letnia córka policjanta z bełchatowskiej jednostki potrzebuje krwi! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Rozpoczął się właśnie pierwszy etap jej długotrwałego leczenia w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.
Gdzie i kiedy? Zbiórki krwi we wrześniu
Cztery akcje honorowej zbiórki krwi odbędą się we wrześniu w naszym regionie. Organizatorami akcji są Punkt Pobrań RCKiK w Piotrkowie i kluby HDK PCK. Pierwsza już 6 września w sali OSP w Rozprzy (Rynek 28) w godz. 10.00 – 13.00.
Zbiórka dla ratowania bezdomnych zwierząt
Trwa zbiórka dla podopiecznych fundacji "Małe łapki". Chętni, którzy chcą pomóc powinni zgłaszać się do firmy przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie (szczegóły na plakacie).
Będą zbierać krew dla mieszkanki Wolborza
GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzina Policyjna 1939 w Łodzi i sołectwem Wolbórz organizują 23 sierpnia w godz. 9.30 - 13.00 przy ul. Świętokrzyskiej nr 5 w Wolborzu zbiórkę krwi pod hasłem #WolbórzRatujeŻycie.
Caritas zbiera na tornistry
W niedzielę, 26 lipca, we wszystkich parafiach archidiecezji łódzkiej przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na wsparcie tegorocznej akcji "Tornister pełen uśmiechów". Zachęcamy do hojnego wsparcia. Datki można przekazać również poprzez platformę pomocową Caritas Archidiecezji Łódzkiej: http://dobromat24.pl/produkt/tornister-pelen-usmiechow/.
4-miesięczna Maja walczy o życie. Możesz pomóc
Trwa heroiczna walka o życie Mai, cierpiącej na SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Ta choroba to nie tylko słabnące mięśnie, ale też walka o każdy oddech dziewczynki, o życie bez respiratora, a nawet o możliwość przełykania. Czas udzielenia pomocy Mai ma kluczowe znaczenie, bo żaden lek nie przywróci obumarłych neuronów do życia.
Trzy zbiórki krwi w lipcu
Kilka akcji honorowego oddawania krwi organizuje w lipcu Punkt Pobrań Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Piotrkowie. Pierwsza z nich już w niedzielę 12 lipca, tego dnia przy parafii NMP Królowej Polski we Włodzimierzowie/Przygłowie w godz. 10 – 13 stać będzie specjalny ambulans.
02.07.2020 10:25
Oddaj krew w Sulejowie
Honorowi dawcy krwi wraz z urzędnikami z Sulejowa zapraszają na zbiórkę tego drogocennego płynu. Akcja odbędzie się na Placu Straży. Krew będzie można oddawać w niedzielę między 10.00 a 13.00.
Polonia zaprasza do wspólnego pomagania zwierzętom w potrzebie
PKS Polonia zachęca kibiców i wszystkich piotrkowian do udziału w zbiórce na rzecz podopiecznych Fundacji Małe Łapki, która czuwa nad prawami i opiekuje się zwierzętami w Piotrowie i województwie łódzkim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat