Artykuły do tagu: Zawodzie

Na Zawodziu w Piotrkowie stoją już LED-y
Rozpoczęła się budowa oświetlenia na ulicach Zawodzie i Diamentowej w Piotrkowie. Najpierw zamontowano okablowanie, teraz robotnicy stawiają słupy oświetleniowe.
Prowadził bez prawa jazdy, spowodował wypadek
27 lipca, około godziny 15.15 w miejscowości Zawodzie w gminie Czarnocin doszło do wypadku drogowego.
Chcą komunikacji miejskiej na Twardosławickiej i Zawodziu
Prywatny przewoźnik wycofał się z obsługiwania ulic Twardosławickiej i Zawodzie w Piotrkowie. Mieszkańcy tego rejonu miasta są więc dziś pozbawieni dostępu do jakiejkolwiek komunikacji, ponieważ również autobusy MZK tam nie docierają. Czy i kiedy się to zmieni?
Piotrków: Zmiany na feralnym skrzyżowaniu
Lepiej późno niż wcale. Na skrzyżowaniu Twardosławicka/Zawodzie w Piotrkowie pojawił się znak STOP. Wreszcie! O zmiany na pechowym skrzyżowaniu kierowcy (zwłaszcza mieszkańcy tej części miasta) apelowali od lat.
Kolejny łoś pojawił się w Piotrkowie
Tym razem zwierzę chodziło obok domów w okolicy ulic Twardosławickiej, Zawodzie, Słowackiego.
Piotrków: Na Zawodziu wreszcie zaczęli łatać dziury
Wjazd na Zawodzie od strony Słowackiego był dla kierowców prawdziwą udręką. Dziura na dziurze. Dziś wreszcie drogowcy ostro wzięli się do pracy i zaczęli uzupełniać braki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat