Artykuły do tagu: ZarządDróg

Wybieracie się do parku? Uważajcie na gwoździe!
Zamiast krokusów, z ziemi wyrastają gwoździe. Zarząd Dróg w Piotrkowie ostrzega piotrkowian, którzy lubią spacery po parku im. Poniatowskiego.
Nasadzenia przy trasie NS pod szczególną ochroną
Zastawialiście się, czemu ma służyć „płotek” osłaniający nasadzenia przy fragmencie NS-ki? To pomysł Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Ile na remonty dróg w 2018 roku?
Na kompleksowe remonty piotrkowskich dróg miasto planuje wydać w 2018 roku 3 mln 486 tys. 358 zł – taką sumę zabezpieczono w budżecie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
04.11.2017 08:10
Dziurawa droga
Mieszkamy na wsi, to prawda, ale to nie znaczy, że musimy dojeżdżać do pracy traktorami – napisała pani Beata z Kolonii Mierzyn, która zwróciła się do naszej redakcji z prośbą o interwencję. Droga powiatowa, biegnąca w stronę Antonielowa, jest w katastrofalnym stanie.
My mieszkańcy zwracamy się z prośbą...
Prośba dotyczy 100-metrowego odcinka drogi, na końcu której mieszka 5 rodzin. Chodzi o odcinek ulicy Przemysłowej w Piotrkowie, który po ostatnich ulewach jest kompletnie zdewastowany.
Mieszkańcy narzekają na fatalny stan drogi Piotrków-Golesze
Gdy robi się cieplej, ruch na drodze powiatowej Piotrków-Golesze intensywnie wzrasta. To właśnie tamtędy najłatwiej dojechać nad Zalew Sulejowski. Stan tej drogi pozostawia jednak wiele do życzenia, o czym regularnie informują nas nasi słuchacze.
Znamy plan remontów dróg w Piotrkowie
Urzędnicy przedstawili plan remontów dróg na rok 2017. Środki, które zostały zabezpieczone na ten cel w budżecie Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta to 4 mln 400 tys. zł.
Sypie się podest przy piotrkowskiej fontannie
Sypie się drewniany podest przy fontannie na piotrkowskiej Krzywdzie. - Klepki odpadają jedna po drugiej - skarżą się słuchacze Strefy FM. - Niestety w tym roku deskowanie nie będzie już naprawione - odpowiadają na uwagi nasi urzędnicy.

fot. KP
Za kilka dni dowiemy się, ile zapłacimy za odbiór śmieci?
Za kilka dni być może dowiemy się, która firma już niebawem będzie odbierać śmieci od piotrkowian. To już drugi przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta, ponieważ w pierwszym oferty zaprezentowane przez poszczególne firmy opiewały na dużo wyższą kwotę niż ta zarezerwowana przez piotrkowski magistrat.
Czy wzrosną ceny za śmieci w Piotrkowie?
Miasto na okres 18 miesięcy zarezerwowało na zagospodarowanie odpadów ponad 7 mln 800 tys. zł, poprzednio była to kwota około 5 mln 800 tys. zł i była przeznaczona na dłuższy okres (2,5 roku).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat