Artykuły do tagu: Zapaśnicy

Młodzi zapaśnicy z Woli Krzysztoporskiej znów na podium
Trzecie miejsce drużynowo i wiele medalowych pozycji indywidualnie. Młodzi zapaśnicy z Woli Krzysztoporskiej znów w wojewódzkiej czołówce.
Zawodnicy z Bujen wśród najlepszych w powiecie piotrkowskim
Podsumowano rok sportowy w powiecie piotrkowskim. Zawodnicy i trenerzy z Bujen znów wypadli doskonale, zajmując czołowe miejsca. Ogólnie Rada Gminna Zrzeszenia LZS w Woli Krzysztoporskiej zajęła II miejsce we współzawodnictwie sportowym LZS powiatu piotrkowskiego w 2015 r.
Już rozdają
Przez cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień wolontariusze będą rozwozić zebrane dary do najbardziej potrzebujących rodzin z powiatu piotrkowskiego. Tegoroczna akcja "Szlachetnej Paczki" dobiega już końca.
Zapaśnicy AKS Piotrków wsparli
Mąka, cukier, makaron, środki czystości – to tylko niektóre z produktów, które trafią do jednej z potrzebujących rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W niedzielne południe akcję tę wsparli zapaśnicy z AKS Piotrków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat