Artykuły do tagu: Zamurowa

Budynek na Zamurowej po remoncie
Kolejna nieruchomość na piotrkowskiej Starówce zyskała nową jakość. Odświeżony został budynek przy ul. Zamurowej 1.
Piotrków. Zamurowa 1 w remoncie
Kolejna nieruchomość na Starówce przechodzi kompleksową modernizację. Prace remontowe rozpoczęły się w budynku przy ul. Zamurowej 1. Roboty obejmą także teren znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Zamurowej i Wojska Polskiego.
Rozbój na Starym Mieście. 31-latek zastraszał i okradł nastolatków
Podał się za policjanta i zastraszył młodzież. 31-latek odebrał nastolatkom dwa telefony komórkowe i głośnik bezprzewodowy. Do zdarzenia doszło na Starym Mieście w Piotrkowie.
Ciało mężczyzny na Zamurowej. Zamarzł?
Na rogu ulic Zamurowej i Zamkowej w Piotrkowie znaleziono ciało mężczyzny.
Wojska Polskiego. Rozkopali i nic nie robią
Na utrudnienia związane z remontem chodnika przy Wojska Polskiego zwrócił uwagę słuchacz Magazynu MAGIEL na antenie Radia Strefa FM. Podkreślił, że wykonawcy rozkopali chodnik, powyjmowali płyty i nic dalej nie robią. A ludzie mają problemy z poruszaniem się i często muszą wchodzić na jezdnię ryzykując zdrowiem.
Zwolniło się 16 mieszkań
Do kilku mieszkań po lokatorach, którzy przenieśli się do nowego budynku przy Zamurowej w Piotrkowie wprowadzili się już nowi najemcy. Kilka rodzin ma już swoje wymarzone własne M.
Odebrali klucze do nowych mieszkań przy ul. Zamurowej
16 rodzin odebrało klucze do swoich mieszkań w nowym bloku komunalnym, który powstał przy ulicy Zamurowej w Piotrkowie.
Blok TBS przy Zamurowej już prawie gotowy
Prace przy budowie nowego bloku TBS przy ulicy Zamurowej w Piotrkowie przebiegają zgodnie z harmonogramem. Jeśli nic się nie zmieni, lokatorzy wprowadzą się jeszcze w tym roku.
Chcesz mieszkać przy Zamurowej? Złóż wniosek!
Uwaga Piotrkowianie! Od poniedziałku (17 lutego) można składać wnioski o przyznanie mieszkania w bloku powstającym przy ul. Zamurowej na Starym Mieście.
Trwa budowa bloku przy Zamurowej
Szesnaście mieszkań: jedno-, dwu- i trzypokojowych znajdzie się w bloku komunalnym, który powstaje przy ulicy Zamurowej. Prace przy budowie bloku rozpoczęły się w sierpniu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat