Artykuły do tagu: Zamek

Odkryli malowidła podczas remontu Zamku
Niezwykłe malowidła odkryto podczas renowacji Zamku Królewskiego w Piotrkowie.
Giełda Staroci na Placu Zamkowym
Do godziny 15:00 trwała w niedzielę (4 maja) Giełda Staroci, która odbyła się na placu przed piotrkowskim Zamkiem Królewskim.
Sejm znów obradował w Piotrkowie
Piotrkowianie, nie tylko ci zainteresowani historią swojego miasta, mogli w niedzielę, 9 marca w jednej z sal piotrkowskiego Muzeum przyjrzeć się na żywo obradom polskiego parlamentu za czasów króla Zygmunta I Starego.
Remontują Zamek Królewski w Piotrkowie
Rozpoczęła się modernizacja Zamku Królewskiego, wykonywana w ramach drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur.
15 listopada (piątek) w piotrkowskim Muzeum odbędzie się VI koncert z cyklu Jazz Scena Zamek.
1,5 miliona na remont Muzeum w Piotrkowie
Znamy już wykonawcę remontu konserwatorsko-budowlanego piotrkowskiego Muzeum. Oferta opiewa na kwotę około 1,5 miliona zł.
Aż 9 firm chce remontować piotrkowski zamek
Prawie 3,5 miliona złotych – tyle wynosi najwyższa oferta na wykonanie remontu konserwatorsko-budowlanego piotrkowskiego muzeum.
Podpiszą umowę na projekt wart 23 miliony
Uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie projektu Traktatu Wielu Kultur II odbędzie się w najbliższy poniedziałek na Zamku Królewskim w Piotrkowie.
„Giełda staroci” w każdą niedzielę w Piotrkowie
„Giełda staroci” rusza w niedzielę 5 maja w Piotrkowie.
Trwa rekonstrukcja zamku Kazimierza Wielkiego
W Inowłodzu rekonstruowany jest zamek Kazimierza Wielkiego. Pod koniec 2012 roku za ponad 7 mln złotych w tej nadpilickiej miejscowości powstanie obiekt, który zapewne ściągnie wielu turystów. Na razie robotnicy zrekonstruowali parter. Przed nimi kolejne skomplikowane prace odtworzeniowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat