Artykuły do tagu: Zamek

Remontują Zamek Królewski w Piotrkowie
Rozpoczęła się modernizacja Zamku Królewskiego, wykonywana w ramach drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur.
15 listopada (piątek) w piotrkowskim Muzeum odbędzie się VI koncert z cyklu Jazz Scena Zamek.
1,5 miliona na remont Muzeum w Piotrkowie
Znamy już wykonawcę remontu konserwatorsko-budowlanego piotrkowskiego Muzeum. Oferta opiewa na kwotę około 1,5 miliona zł.
Aż 9 firm chce remontować piotrkowski zamek
Prawie 3,5 miliona złotych – tyle wynosi najwyższa oferta na wykonanie remontu konserwatorsko-budowlanego piotrkowskiego muzeum.
Podpiszą umowę na projekt wart 23 miliony
Uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie projektu Traktatu Wielu Kultur II odbędzie się w najbliższy poniedziałek na Zamku Królewskim w Piotrkowie.
„Giełda staroci” w każdą niedzielę w Piotrkowie
„Giełda staroci” rusza w niedzielę 5 maja w Piotrkowie.
Trwa rekonstrukcja zamku Kazimierza Wielkiego
W Inowłodzu rekonstruowany jest zamek Kazimierza Wielkiego. Pod koniec 2012 roku za ponad 7 mln złotych w tej nadpilickiej miejscowości powstanie obiekt, który zapewne ściągnie wielu turystów. Na razie robotnicy zrekonstruowali parter. Przed nimi kolejne skomplikowane prace odtworzeniowe.
Zdewastowali tablicę pamiątkową koło zamku
Na kontakt@epiotrkow.pl dostaliśmy maila od jednego z użytkowników, w którym poinformował on nas, iż tablica pamiątkowa przed zamkiem w Piotrkowie została... pokolorowana.
Remontują jeden z budynków Muzeum
Trwa remont generalny pawilonu przy Muzeum w Piotrkowie. Budynek został wzniesiony w pierwszej połowie lat 70. ubiegłego stulecia i do tej pory nie było tam remontu.
W tym miesiącu będziemy obchodzić 500. rocznicę powstania piotrkowskiego Zamku Królewskiego, w którym od ponad 100 lat znajduje się siedziba muzeum. Pracownicy placówki przygotowali z tej okazji konkurs plastyczny dla najmłodszych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat