Artykuły do tagu: Zakupy

Black Friday – czyli jak kupować w najkorzystniejszych cenach
Black Friday jest dniem, na który czekają miliony ludzi z całego świata, dawno wychodząc poza granice Stanów Zjednoczonych. Dzień ten dla niektórych stał się prawdziwym symbolem i obowiązkowym elementem każdej Gwiazdki, czemu się trudno dziwić. To właśnie wtedy kupujemy prezenty, ale również i spełniamy nasze plany, czekając na to niejednokrotnie cały rok. Już teraz więc dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze, o Czarnym Piątku...
Godziny dla seniorów - dobry pomysł czy klapa?
Słowa "która godzina" nabierają szczególnego znaczenia, jeśli wybieramy się na zakupy. Między 10 a 12 sklepy otwarte są tylko dla osób powyżej 60. roku życia. Podobnie apteki i poczta.
Od czwartku wracają godziny dla seniorów!
Od czwartku, 15 października, wracają tzw. godziny dla seniorów. To oznacza, że w marketach, aptekach, drogeriach i sklepach zostaną ustanowione godziny, w których zakupy będą mogły zrobić tylko osoby starsze. Między 10.00 a 12.00 przywilej będzie obowiązywał klientów, którzy ukończyli 60. rok życia.
Będą większe kontrole obowiązku zakrywania ust i nosa w sklepach
Będą większe kontrole obowiązku zakrywania ust i nosa w sklepach; nie będzie już upominania, tylko będą kary - podkreślił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Jak zaznaczył, przy dużej liczbie osób w sklepie może dochodzić do zakażeń.
Sposoby na letnie orzeźwienie od Focus Mall Piotrków Trybunalski
Utrzymująca się od tygodni prawdziwie letnia pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Słońce to niezastąpione źródło witaminy D, jednak zbyt długa ekspozycja na jego promienie może być niebezpieczna dla zdrowia. Jak zatem zadbać o dobre samopoczucie w trakcie gorących dni? Warto stosować się do kilku prostych zasad.
Black Friday – na te okazje warto poczekać do listopada!
Choć od Black Friday 2020 dzieli nas jeszcze ładnych kilka miesięcy, warto poczekać na niesamowite okazje cenowe, które przyniesie wielkie święto “łowców promocji”. Podpowiadamy, kiedy dokładnie przypada i na jakie przeceny możemy tego dnia liczyć.
Nie przepłacaj na zakupach!
Ulotki i aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce to funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu łatwiej stworzysz listę niezbędnych produktów i skorzystasz z oferty niższych cen. Warto też pamiętać, że dostępne są również w internecie, a dzięki nim zakupy są dużo łatwiejsze i korzystniejsze. Przed wizytą w sklepie zerknij do najnowszych gazetek sklepowych swoich ulubionych marek i przekonaj się, z jakich promocji warto skorzystać.
Kupujemy pierwszy fotelik samochodowy – 7 rzeczy, o których należy pamiętać
Do zakupu fotelika samochodowego należy podejść bardzo poważnie, gdyż ma on znaczny wpływ na poziom bezpieczeństwa, a nawet może uratować życie dziecka. Warto wiedzieć o kilku ważnych kwestiach, które z pewnością ułatwią wybór, a w późniejszym użytkowaniu ochronią małego pasażera.
Często zamawiasz przez internet? Sprawdź, jak robić zakupy ze zniżkami!
Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością i wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia. W internecie można znaleźć sklepy światowych marek, które często nie mają swoich stacjonarnych punktów sprzedaży w wybranych lokalizacjach. Sprzedaż internetowa jest więc jedyną możliwością trafienia do szerokiego grona klientów, którzy identyfikują się z wybraną marką i zależy im na zakupie produktów danej firmy. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakupy na odległość?
Oszczędne zakupy z gazetką promocyjną
Gazetki promocyjne to wbrew pozorom niezwykle przydatne narzędzia. Dostępne są we wszystkich marketach, czasem trafiają do naszych skrzynek pocztowych lub pojemników na ulotki. Warto też pamiętać, że dostępne są również w internecie., a dzięki nim zakupy są dużo łatwiejsze i korzystniejsze.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat