Artykuły do tagu: Zakopane

Piotrkowianin pomagał w akcji ratunkowej po tragedii na Giewoncie
Piotrkowianin Robert Szulc pomagał w akcji ratunkowej podczas burzy nad Tatrami. Mężczyzna w czwartek, kiedy to doszło do tragedii, był w Kuźnicach na urlopie z rodziną. Gdy tylko usłyszał o tym co się stało, jako jeden z pierwszych ratowników medycznych, ruszył na pomoc.
Główne atrakcje w Zakopanem. Co zwiedzić w tym regionie?
Tatry corocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Najbardziej popularna jest tatrzańska stolica - Zakopane. Jak spędzić czas w sercu gór? Jaki nocleg wybrać?
Napisała książkę o TOPR. Spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską w piotrkowskiej bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską i promocję jej najnowszej książki „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”.
Region: Polowanie na raka
Później niż zakładali, ale dobiegli. W poniedziałkowy wieczór Karol Dzieciątko i Michał Spychała dotarli do Radomska, które jest kolejnym przystankiem w ich drodze na Hel. Wyruszyli 10 lipca z Zakopanego. Biegną, by pomóc choremu na raka 21-letniemu Jakubowi Piśmiennemu.
Dzieci na darmowych feriach w Zakopanem
Początek ferii w naszym województwie. Jako jedna z pierwszych wyjechała na wypoczynek grupa dzieci z gminy Moszczenica.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat