Artykuły do tagu: Zakaz

24-latek zlekceważył zakaz kierowania samochodem
Do trzech lat więzienia grozi 24-letniemu kierowcy zatrzymanemu przez kleszczowskich policjantów. Mężczyzna kierował samochodem wbrew sądowemu zakazowi.
W Piotrkowie gra w piłkę zakazana
Zlikwidowano plac zabaw dla dzieci, na innym nie ma już piaskownic i minikaruzeli. Zamiast tego jest zakaz. Przy Armii Krajowej w Piotrkowie, przy bloku 29/9 latem nie wolno grać w piłkę, a zimą górka do zjeżdżania na sankach notorycznie jest zasypywana przez mieszkańców piaskiem.
Można już parkować przy przychodni
Były interwencje strażników. Były też mandaty. Teraz może już ich nie będzie, bo znak zakazu parkowania został przestawiony nieco dalej. Pacjenci parkujący przy przychodni przy ul. Dmowskiego przepisów już łamać nie muszą.
Znaku zakazu chciała spółdzielnia
Znak informujący o zakazie zatrzymywania się na ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie został postawiony na wniosek Spółdzielni Mieszkaniowej „Barbórka” ustaliła Strefa FM.
Lawina mandatów za parkowanie przy przychodni
Strażnicy miejscy hurtowo wystawiają mandaty przy ul. Iwaszkiewicza w Piotrkowie. Obowiązujący tam od niedawna zakaz parkowania zmuszeni są łamać pacjenci przychodni przy ul. Dmowskiego.
Jest parkomat, ale jest też zakaz zatrzymywania
Zakaz postoju w piotrkowskiej Strefie Płatnego Parkowania. Jeśli na ulicy objętej SPP jest zakaz zatrzymywania, czy postoju - to, gdy zaparkujemy w tym miejscu, musimy liczyć się z mandatem.
Był trzeźwy, ale miał zakaz prowadzenia pojazdów
Najwyraźniej wydawało mu się , że jak wóz konny podczepi pod ciągnik rolniczy, to zakaz prowadzenia pojazdów nie będzie złamany.
Dzieci mają zakaz gry w piłkę
“Trwają wakacje i co mogą robić dzieci mieszkające w blokach, żeby oderwać się od telewizorów i komputerów? Mogą pograć w piłkę? Otóż nie, bo zabraniają tego liczne tablice z napisem >>Zakaz gry w piłkę<<”.
Aż siedem mandatów na kierowców ciężarówek łamiących przepisy zakazu wjazdu w ulicę Geodezyjną nałożyli piotrkowscy policjanci.
Strażnicy miejscy przypominają o zakazie palenia
Amatorzy tytoniowego dymku za złamanie obowiązującego od 15 listopada zakazu palenia w miejscach publicznych mogą zapłacić nawet 500 złotych mandatu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat