Artykuły do tagu: Zakażenia

Koronawirus. 52 osoby zmarły w Piotrkowie i powiecie
Zatrważające dane wynikają ze środowego raportu Ministerstwa Zdrowia dotyczącego zakażeń koronawirusem. W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim z powodu covid-19 zmarły 52 osoby. To prawie 10% wszystkich przypadków śmiertelnych, których w dzisiejszym raporcie resortu odnotowano 553.
Kraska: przygotowujemy się na to, że trzecia fala zakażeń może nastąpić w styczniu i lutym
Przygotowujemy się na trzecią falę zakażeń koronawirusem, która może nastąpić w styczniu i lutym. To okres typowo grypowy, więc ryzyko zachorowania może być większe - powiedział w sobotę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
COVID-19: Poniedziałkowy raport wojewody
33 nowe zakażenia COVID-19 odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, a 22 w powiecie piotrkowskim. Łącznie w województwie łódzkim jest 936 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 463 osoby wyzdrowiały.
Koronawirus: Stan na niedzielę
W Piotrkowie Trybunalskim są 33, a w powiecie piotrkowskim 32 nowe zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1138 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 450 osób wyzdrowiało.
COVID-19: Sobotni raport wojewody
W Piotrkowie Trybunalskim jest 40, a w powiecie piotrkowskim 37 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1569 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Kolejne zakażenia w regionie
W Piotrkowie Trybunalskim 14, a w powiecie piotrkowskim mamy 24 nowe zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1289 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 1928 osób wyzdrowiało.
Mniej zakażeń w województwie
23 nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie i 22 w powiecie piotrkowskim. W całym województwie łódzkim są 1083 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 571 osób wyzdrowiało.
COVID-19 - kolejne zakażenia w regionie
W Piotrkowie Trybunalskim są 33, a w powiecie piotrkowskim 34 nowe zakażenia COVID-19. W województwie łódzkim jest 1389 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 662 osoby wyzdrowiały.
14.11.2020 12:48
Sobotni raport COVID-19
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 42, a w powiecie piotrkowskim 50 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1496 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 594 osoby wyzdrowiały.
Koronawirus: czwartkowy raport wojewody
W Piotrkowie Trybunalskim jest 30, w powiecie piotrkowskim 39 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1530 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 902 osoby wyzdrowiały.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat