Artykuły do tagu: Zaginiony

Krzysztof Rutkowski szuka zaginionego Bogdana Kujawskiego
Wznowiono poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego Bogdana Kujawskiego. W działania włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski, który razem ze swoją ekipą patroluje dzisiaj okolice jeziora Bugaj w Piotrkowie.
Trwają poszukiwania zaginionego Bogdana Kujawskiego
Policjanci, członkowie rodziny oraz strażacy szukają 32-letniego mieszkańca gminy Rozprza Bogdana Kujawskiego. Wyszedł z pracy przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim i ślad po nim zaginął. Strażacy przeszukują m.in. zbiornik Bugaj, w pobliżu którego znaleziono plecak, który może być własnością zaginionego.
Strażnicy leśni odnaleźli zaginionego mężczyznę
Strażnicy z Nadleśnictwa Piotrków odnaleźli chorego, trzydziestoparoletniego mężczyznę, który zaginął na terenie jednego z leśnych kompleksów.
Piotrkowska policja poszukuje zaginionego mężczyzny
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Dariusza Zamiejskiego. Ostatni raz widziany był 26 czerwca 2018 roku, kiedy wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci odnaleźli zaginionego 28-latka
Blisko 180 osób szukało 28-latka, który opuścił miejsce pracy i oddalił się w kierunku lasu. Ze względu na to, że mężczyzna był w złym stanie psychicznym, wszczęto alarm i rozpoczęto poszukiwania, które na szczęście zakończyły się sukcesem.
Policja poszukuje zaginionego Grzegorza Westrycha
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy poszukują Grzegorza Westrycha, który 1 stycznia 2015 roku wyszedł z miejsca zamieszkania kolegi w miejscowości Kolonia Szydłów i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Odnalazł się 19-letni Daniel
Odnalazł się 19-letni Daniel, którego poszukiwała rodzina oraz Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Zaginął 32-letni Mariusz Jędryka
15 września wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił Mariusz Jędryka (lat 32).
07.09.2014 17:53
Znalazł się zaginiony
Wczoraj informowaliśmy o zaginięciu Edwarda Misiaka z Woli Kutowej, który poprzedniego dnia wyszedł na grzyby i nie wrócił. Finał tej sprawy na szczęście okazał się szczęśliwy.
Wyszedł na grzyby i zaginął
Około 60 policjantów z Piotrkowa i Łodzi, ok. 20 strażaków, psy i śmigłowiec poszukują 67-letniego Edwarda Misiaka z Woli Kutowej (gmina Czarnocin), który w piątek rano (5 września) wyszedł z domu na grzyby i do tej chwili nie powrócił.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat