Artykuły do tagu: Zaginiony

Zaginął Karol Reczyk, rodzina prosi o pomoc
Zaginął Karol Reczyk, zamieszkały w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatnio widziany 31 stycznia, natomiast ostatni kontakt telefoniczny nawiązano z nim 11 lutego. Wszystkie informacje dotyczące obecnego miejsca pobytu mężczyzny proszę kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nr tel. 44 647 91 48.
Policja poszukuje 45-latka z gminy Rokiciny
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim od 7 lutego prowadzi poszukiwania zaginionego 45-letniego Arkadiusza Kańczuckiego.
Krzysztof Rutkowski szuka zaginionego Bogdana Kujawskiego
Wznowiono poszukiwania zaginionego 32-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego Bogdana Kujawskiego. W działania włączył się detektyw Krzysztof Rutkowski, który razem ze swoją ekipą patroluje dzisiaj okolice jeziora Bugaj w Piotrkowie.
Trwają poszukiwania zaginionego Bogdana Kujawskiego
Policjanci, członkowie rodziny oraz strażacy szukają 32-letniego mieszkańca gminy Rozprza Bogdana Kujawskiego. Wyszedł z pracy przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim i ślad po nim zaginął. Strażacy przeszukują m.in. zbiornik Bugaj, w pobliżu którego znaleziono plecak, który może być własnością zaginionego.
Strażnicy leśni odnaleźli zaginionego mężczyznę
Strażnicy z Nadleśnictwa Piotrków odnaleźli chorego, trzydziestoparoletniego mężczyznę, który zaginął na terenie jednego z leśnych kompleksów.
Piotrkowska policja poszukuje zaginionego mężczyzny
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Dariusza Zamiejskiego. Ostatni raz widziany był 26 czerwca 2018 roku, kiedy wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Policjanci odnaleźli zaginionego 28-latka
Blisko 180 osób szukało 28-latka, który opuścił miejsce pracy i oddalił się w kierunku lasu. Ze względu na to, że mężczyzna był w złym stanie psychicznym, wszczęto alarm i rozpoczęto poszukiwania, które na szczęście zakończyły się sukcesem.
Policja poszukuje zaginionego Grzegorza Westrycha
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy poszukują Grzegorza Westrycha, który 1 stycznia 2015 roku wyszedł z miejsca zamieszkania kolegi w miejscowości Kolonia Szydłów i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Odnalazł się 19-letni Daniel
Odnalazł się 19-letni Daniel, którego poszukiwała rodzina oraz Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Zaginął 32-letni Mariusz Jędryka
15 września wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił Mariusz Jędryka (lat 32).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat