Artykuły do tagu: Zadłużenie

Sprzedają mięso, a nie mają dostępu do bieżącej wody
Jedna z piotrkowskich masarni, właściciel czterech sklepów na terenie miasta, od dłuższego czasu sprzedaje mięso, choć w swoich lokalach nie posiada dostępu do bieżącej wody. Sanepid nałożył na właściciela mandaty i zakazał handlu. Ponieważ przedsiębiorca nadal prowadzi sprzedaż mięsa, sprawa trafiła do sądu.
Piotrków Trybunalski ma budżet na 2018 rok!
Piotrków Trybunalski ma już budżet na 2018 rok. Dochody miasta wyniosą 423 mln, wydatki prawie 486, zadłużenie z kolei 143 mln. Jak podkreślił prezydent, będzie to niełatwy rok ze względu na rosnące koszty robót budowlanych, a co za tym idzie rosnące koszty inwestycji.
Zadłużony dziadek, zadłużona babcia
Z okazji niedawno obchodzonego święta babć i dziadków życzyliśmy im zdrowia i pomyślności. A przydałoby się też życzyć pieniędzy! Prawie połowa osób, które skończyły 55 lat, zaciągnęła kredyt bankowy.
Piotrkowianie, dlaczego nie płacicie alimentów?
Piotrkowski rekordzista zadłużony jest na ponad 165 tys. zł. Każdy z nas – mieszkańców naszego miasta zadłużony jest średnio na prawie 4 tysiące! Dłużnicy w Piotrkowie to głównie... „alimenciarze”, ci wypracowali dług sięgający już ponad 3,5 mln zł. Na prawie 2 mln zadłużyliśmy się nie płacąc za Internet, telefon i telewizję kablową.
Ile wynosi zadłużenie Piotrkowa?
Podczas najbliższej sesji Rady Miasta (27 sierpnia) radni podejmą uchwałę o zmianach w budżecie Piotrkowa. Podczas piątkowego posiedzenia dwóch komisji problemowych skarbnik miasta informowała radnych o wydatkach, dochodach i zadłużeniu Piotrkowa.
Skarbnik o zadłużeniu Piotrkowa
Na 109 milionów złotych zadłużony na koniec 2013 roku był Piotrków. Wiesława Łuczak - skarbnik miasta jest zadowolona z takiego poziomu długu miasta.
Musi sprostować informację o zadłużeniu miasta
Kolejny proces w trybie wyborczym rozstrzygnięty. Marcin Pampuch, pełnomocnik Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej musi sprostować informację dotyczącą zadłużenia miasta zawartą w Piotrkowskich Faktach Referendalnych. Tak orzekł piotrkowski Sąd Okręgowy.
Zadłużenie w dół, bo przesuwamy inwestycje?
„Zadłużenie ostro w dół” - chwalą się urzędnicy na magistrackiej stronie internetowej. - To ma jedynie omamić piotrkowskie społeczeństwo - twierdzi opozycja.
Zamiast 22 mln - prawie 200 mln długu
Zadłużenie Piotrkowa dramatycznie rośnie. W ciągu 10 lat z 22 mln zrobiło się prawie 200 mln długu. Ale że zadłużenie bez końca rosnąć nie może, dlatego niebawem nakłady na inwestycje samorządu spadną do kilku milionów złotych. Władze miasta jednak z uporem maniaka powtarzają, że wskaźniki ustawowe nie są przekroczone.
16 milionów złotych, czyli mniej więcej 50% dochodów założonych w tegorocznym budżecie - tyle może wynieść zadłużenie gminy Rozprza na koniec 2013 roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat