Artykuły do tagu: ZSPnr4

ZSP nr 4 w Piotrkowie zaprezentuje się przed uczniami
Już w środę, 20 marca, od godziny 9.00 do 13.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 zorganizowane zostaną dni otwarte. Przyszli absolwenci klas ósmych i gimnazjalnych będą mogli obejrzeć szkołę i zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.
VII Ogólnopolska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”
W niedzielę 10 czerwca w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie odbędzie się widowisko taneczne Ogólnopolska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”. Organizatorami wydarzenia są Klub Kultury Jaskółczyn PSM, Miejski Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.
Konferencja naukowa:
Ponad 100 osób uczestniczyło w konferencji naukowej pt. "NIEZŁOMNI". Podziemie antykomunistyczne na ziemi piotrkowskiej w latach 1945-1956", która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim.
Zobacz, co prezentowali pasjonaci kolejarstwa
Najpiękniejsze, najbardziej okazałe i cenione makiety oraz modele kolejowe można było oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza). W sobotę o godz. 10.00 ruszyły II Trybunały Modelarstwa Kolejowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat