Artykuły do tagu: ZSP3

Tłumy w piotrkowskiej
Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim już po raz czwarty zorganizowali Festiwal Nauk Technicznych. Popularna "Budowlanka" przyjęła ponad tysiąc gości z 25 szkół podstawowych całego regionu.
Duże zainteresowanie III Festiwalem Nauk Technicznych
Budownictwo, geodezja i kartografia, informatyka - to tylko niektóre z dziedzin, z którymi mogli się zapoznać uczestnicy tegorocznej edycji festiwalu. Jego organizatorami są nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Impreza odbyła się w piątek 25 maja.
Wszyscy, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę techniczną powinni w piątek 25 maja wybrać się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Początek kolejnej edycji Festiwalu Nauk Technicznych zaplanowano na 10.00.
20.11.2017 09:57
Jubileusz 60-lecia ZSP 3
8 grudnia swoje 60-lecie obchodzić będzie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.
II Festiwal Nauk Technicznych w
Powoli dobiega końca Festiwal Nauk Technicznych w popularnej "Budowlance". To druga odsłona imprezy edukacyjnej przeznaczonej dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz uczniów Technikum Kształtowania Środowiska i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3. Szkołę odwiedziło około 300 gimnazjalistów.
Uczeń z
Uczeń III klasy Technikum Kształtowania Środowiska w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 (ZSPiPO-W nr 3) – Kamil Motyka zakwalifikował się do zawodów centralnych XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Wampiriada w
42 uczniów oddało w środę krew podczas kolejnej akcji zorganizowanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie.
Mamy najlepszego murarza w Polsce
Walenty Stańczyk z piotrkowskiej „Budowlanki” po raz drugi z rzędu został najlepszym murarzem w tym zawodzie w kraju. W Finale 43. Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” zajął I miejsce.
Co się dzieje w piotrkowskiej „Budowlance”?
Ostatnio piotrkowska „Budowlanka” nie ma zbyt dobrej prasy. Śledztwo w sprawie nieprawidłowości, do jakich miało dojść w placówce prowadzi od ponad miesiąca Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie. Prezydent miasta zlecił przeprowadzenie w szkole kontroli wewnętrznej.
W “Budowlance” walczyli o Złotą Kielnię
30 uczestników z 20 szkół zawodowych o profilu budowlanym z całej Polski walczyło przez trzy dni o “Złotą Kielnię”. Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat