Artykuły do tagu: ZSP1

Zapaśnicy opuścili salę „Sokół”
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego rozpoczęli treningi w nowym obiekcie. Na czas remontu sali „Sokół”, piotrkowscy zawodnicy będą odbywać zajęcia w hali ZSP nr 1 przy ul. Żwirki 3.
Wystawa o rotmistrzu w ZSP nr 1 w Piotrkowie
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim uroczyście otwarto w czwartek wystawę o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, przygotowaną przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.
18.03.2019 10:11
Konkurs IPN dla szkół
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego do udziału w konkursie historycznym, którego celem jest upowszechnienie wiedzy na temat postaci Witolda Pileckiego oraz dziejów Polski w okresie 1914-1948.
Uczniowie i nauczyciele z ZSP 1 wspólnie zaśpiewali hymn
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Wykonawca nie podpisał umowy. Boiska powstaną później
Modernizacje trzech boisk szkolnych realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego 2017 zostaną wykonane dopiero w przyszłym roku. Ma to związek z odmową podpisania umowy przez wykonawcę.
Uczniowie z ZSP nr 1 na stażu w Niemczech
,,Praktyka, technika, DOŚWIADCZENIE” to nazwa zagranicznego projektu realizowanego w programie Erasmus+ przez 50 uczniów z piotrkowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Roosevelta 1), kształcących się w kierunkach technik elektronik, technik mechatronik, technik elektryk i technik informatyk.
Szkoła zaprasza na Marsz Pileckiego
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Piotrkowie zaprasza na Piotrkowski Marsz Pileckiego, który odbędzie się 25 maja.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim, wraz z współorganizatorami, zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta i powiatu piotrkowskiego do wzięcia udziału w szóstej edycji Konkursu Historycznego „Gloria Victis!!! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego”.
W Piotrkowie odbyła się Licealiada 2015/2016
Na stadionie miejskim w Piotrkowie odbyły się mistrzostwa miasta w szkolnej lidze lekkoatletycznej – Licealiada.
Wśród dziewcząt w klasyfikacji drużynowej wygrał Chrobry przed II LO i ZSP nr 4. Wśród chłopców triumfował ZSP nr 1, wyprzedzając ZSP 3 i I LO.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat