Artykuły do tagu: ZDW

Jak reklamować nieudany wyjazd wakacyjny?
Od lipca weszły w życie nowe przepisy dotyczące imprez turystycznych. Co najbardziej powinno zainteresować wyjeżdżających na urlop?
Czy zarządcy dróg nie dbają o nasze bezpieczeństwo?
Miniony weekend w naszym regionie upłynął pod znakiem niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Wynikało to głównie z tego, że od piątku notowane były bardzo intensywne opady śniegu, a odpowiednie służby nie mogły nadążyć z odśnieżaniem.
62 mln złotych na przebudowę drogi
62 miliony złotych kosztować będzie przebudowa 15 kilometrowego odcinka z Bełchatowa do Kamieńska (do „gierkówki”). W związku z pracami ruch tranzytowy został poprowadzony przez Piotrków.
Zespół Raz Dwa Trzy zagrał w Piotrkowie
Piotrkowska publiczność tłumnie stawiła się na piątkowym koncercie zespołu Raz Dwa Trzy. Muzycy zagrali na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. W trakcie dwugodzinnego występu zaprezentowali swoje największe hity, zarówno te pochodzące z ostatniego albumu, jak i te z początków swej muzycznej działalności.
Przed zimą Zarząd Dróg Wojewódzkich ma zamiar skończyć duże inwestycje drogowe na terenie powiatów: piotrkowskiego, tomaszowskiego i bełchatowskiego.
Będzie nowy wykonawca drogi Przygłów – Łęczno
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi niebawem ogłosi przetarg, w którym wyłoniony zostanie nowy wykonawca drogi Przygłów – Łęczno. Przypominamy, że dotychczasowy zniknął z placu budowy.
Liczne remonty drogowe w naszym regionie skutecznie sparaliżowały ruch na niektórych odcinkach, co odczuwają między innymi kierowcy poruszający się drogami znajdującymi się na terenie gminy Sulejów.
Coraz więcej samochodów porusza się po drogach naszego regionu. Zarząd Dróg Wojewódzkich na ponad stu punktach w całym województwie postawił swoich ludzi, a ci policzyli ile aut jeździ drogami zarządzanymi przez ZDW.
Koncert Raz, Dwa, Trzy w MOK-u
Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy zakończył tegoroczną piotrkowska jesień muzyczno-poetycką. W sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przez blisko dwa miesiące piotrkowianie mieli okazję zobaczyć i posłuchać gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wśród których byli jeszcze m.in. Andrzeja Sikorowskiego i Stanisława Soykę. Na koncertach sala pękała w szwach, a Piotrków po raz pierwszy nie musiał się wstydzić ośrodka w którym organizował koncerty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat