Artykuły do tagu: Złota Wieża Trybunalska

Złota Wieża Trybunalska dla Agnieszki Warchulińskiej
Nasza redakcyjna koleżanka, Agnieszka Warchulińska została laureatką kolejnej Złotej Wieży Trybunalskiej. Kapituła decyzję podjęła w czwartek. Złota Wieża Trybunalska jest przyznawana za szeroko pojęty dorobek w zakresie twórczości, upowszechniania kultury, działalności społecznej, edukacyjnej i promowania Piotrkowa. W tym roku przyznano ją po raz 45.
Można zgłaszać kandydatów do 45. Złotej Wieży Trybunalskiej
W tym roku po raz 45. wręczona zostanie Złota Wieża Trybunalska. To honorowe wyróżnienie odbierze ten mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który cieszy się uznaniem lokalnej społeczności z powodu dokonań w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta.
Złota Wieża Trybunalska dla Pani Dyrygent
Ewa Izydorczyk-Grzelak otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską. O przyznaniu tej wyjątkowej nagrody zdecydowała kapituła, a organizatorem plebiscytu jest Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Kto otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską?
Organizatorzy czekają na kandydatury. Zgłoszenia wraz z charakterystyką działalności kandydata i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń społecznych i związków twórczych, działających w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat