Artykuły do tagu: Wystawa

Wystawa
Wczoraj ruszył piąty Festiwal kultury chrześcijańskiej "Nadzieja", który potrwa do niedzieli. W ramach Festiwalu w budynku starego Aresztu przy Wojska Polskiego otwarta będzie wystawa "Gruzja stara jak Biblia". Jednak to nie jedyna rzecz jaka łączyć będzie w tych dniach Piotrków i Gruzję.
Rozpoczęła się kolejna edycja SKRZYŻOWAŃ
W Piotrkowie rozpoczęły się VI Międzynarodowe Spotkania Rzeźbiarzy-"Skrzyżowania". W tym roku rzeźby tworzyć będą Agnieszka Mikołajczyk i Jarosław Borek z ASP w Łodzi oraz Magdalena Kowalczyk–architekt z Krakowa. Swój udział zapowiedział również Volker Hamann–kurator artystyczny spotkań.
Jabłeczna, Wysowa i Łozice w okolicach Białowieży – miejsca, gdzie zachwyca uroda polskiego krajobrazu i nieskazitelnej przyrody, gdzie życie płynie jakby spokojniej, ciszej, gdzie na każdym kroku spotyka się życzliwość, uśmiech i szczera gościnność. Trzy artystyczne spotkania z krajobrazami, w których dominują kopuły cerkwi, prawosławne krzyże stoją obok katolickich, a wiatr niesie śpiewną mowę mieszkańców tych ziem.
Ponad 310-ciu wystawców z całego kraju zaprezentuje się w ten weekend na błoniach zamku w Bykach podczas już XVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej "Rol-Szansa". Trwają ostatnie przygotowania.
Skierniewickie środowisko widziane oczami tamtejszych artystów plastyków można oglądać od 12-ego lipca w Biurze Wystaw Artystycznych w Piotrkowie na wystawie pt. "Letnie klimaty".
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę pt.: „POLSKA SZKOŁA PLAKATU” Na wystawie zaprezentowanych zostanie około 30 plakatów pochodzących z kolekcji Danuty i Jerzego Brukwickich. Wśród nich znalazły się prace uznanych artystów m.in..: Henryka Tomaszewskiego, Józefa Mroszczaka, Romana Cieślewicza, Jana Lenicy, Jana Młodożeńca, Franciszka Starowieyskiego, Waldemara Świerzego.
Obrazy oraz obiekty przestrzenne zdominowały Biuro Wystaw Artystycznych w Piotrkowie. Wszystko za sprawą wystawy pt. "Wartości" autorstwa piotrkowianina Janusza Kucharskiego, która jest już dostępna dla zwiedzających od 14 czerwca.
Jedenastu fotografików-amatorów prezentuje osiemnaście swoich prac na wystawie pt. "Jedenaście kapeluszy" w piotrkowskiej Galerii OFF.
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na otwarcie wystawy sztuki „ART DECO” ze zbiorów Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Wernisaż odbędzie się 13 czerwca 2008 r. (piątek) o godzinie 13.00 w salach piotrkowskiego Muzeum pl. Zamkowy 4. Ekspozycja będzie udostępniana zwiedzającym do połowy września 2008 r.
Rysunki Zdzisława Beksińskiego w Piotrkowie !
Wielka gratka dla miłośników twórczości Zdzisława Beksińskiego. Od 10 maja w Biurze Wystaw Artystycznych w Piotrkowie wystawa rysunków tego artysty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat