Artykuły do tagu: Wysoka

Wybijał szyby, urywał lusterka, rysował lakier. Nocna demolka na parkingu przy Wysokiej
Demolował samochody na osiedlowym parkingu przy ul. Wysokiej. Policja zatrzymała go „na gorącym”. 21-letniemu recydywiście z Piotrkowa grozi kilka lat więzienia.
Groźna kolizja na ul. Wysokiej. Sprawca był pijany
Do niebezpiecznej kolizji drogowej doszło w czwartek tuż przed godz. 6 rano na ulicy Wysokiej w Piotrkowie.
Kurtyny wodne potrzebne podczas upałów
Piotrkowskie kurtyny wodne cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców. Umieszczono je w dwóch miejscach: w Rynku Trybunalskim oraz przy Domu Handlowym "Merkury".
Jak się odżywiać w upalne dni?
W bieżącym tygodniu temperatura powietrza w województwie łódzkim przekracza 30 stopni Celsjusza. Dla wielu osób upały są bardzo trudne do zniesienia. Okazuje się, że pomóc może odpowiednio dostosowana dieta.
Kurtyny wodne w Piotrkowie
Wciąż trwa fala upałów w naszym regionie. W Piotrkowie są miejsca gdzie można się skutecznie ochłodzić. Wszystko to za sprawą dwóch kurtyn wodnych.
Zatoka na Wysokiej. Wolno parkować czy nie?
Czytelnik naszego portalu zwrócił uwagę na niewykorzystanie miejsca po byłym przystanku na Wysokiej w okolicy budynku „Szansy”. Jego zdaniem kierowcy boją się tam parkować ze względu na fakt, iż znak przystankowy nadal stoi. Magistrat odpowiada, że można tam parkować. Czy na pewno?
W Radzie Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa mają konflikt
Skarga na działania przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa wpłynęła do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Skarżąca, czyli wiceprzewodnicząca Zarządu RO Kinga Kacperska, zarzuca przewodniczącemu między innymi złamanie procedur przy jej odwołaniu.
Przywiózł wnuczkę do szkoły, był pod wpływem alkoholu
Strażnicy miejscy zatrzymali przed jedną z piotrkowskich szkół 65-latka, który przywiózł swoją wnuczkę do szkoły, mężczyzna był pod wpływem alkoholu.
Kilkaset osób chce przywrócenia przystanku MZK przy ul. Wysokiej
Ponad 450 podpisów w sprawie przywrócenia kursowania dwóch linii autobusowych zebrali mieszkańcy ulicy Wysokiej oraz rodzice i przyjaciele Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie.
Ul. Wysoka: Wybudowali przed blokiem wjazd dla karetek
Przy ulicy Wysokiej 14 oddano dziś (24 III) do użytku nowo wybudowany wjazd dla karetek oraz innych służb.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat