Artykuły do tagu: Wypych

Jak transfery czołowych zawodniczek, wpłyną na formę Piotrcovii?
Poważne ruchy kadrowe na najbliższy sezon szykują się w MKS Piotrcovii. Zespół ma opuścić kilka zawodniczek, a ich miejsce zajmą nowe szczypiornistki. Jak te transfery wpłyną na obecną i przyszłą formę klubu? Rozmawialiśmy o tym z Agatą Cecotką (Wypych), która w zespole z Piotrkowa Trybunalskiego spędziła 14 lat, będąc czołową postacią klubu.
W Sulejowie wybudowali domki dla owadów
Uczniowie ze szkół w gminie Sulejów będą uczyć się poszanowania przyrody. Na początek pomogą pożytecznym owadom osiedlić się na terenie gminy Sulejów. Cztery hoteliki dla owadów przekazali pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Wykonują je sami w stolarni, znajdującej się w jednym z budynków ZPK.
Przegrały mecz, straciły najlepszą zawodniczkę
Kolejna porażka Piotrcovii. Tym razem nasze zawodniczki przegrały z mistrzem Polski Selgrosem Lublin 19-28. Groźnie wyglądającej kontuzji ręki doznała najskuteczniejsza zawodniczka Piotrcovii Agata Wypych.
Lider za silny dla Piotrcovii
Piotrcovia wysoko przegrała w Szczecinie z liderem Pogonią Baltica 20-34
(7-13). Aż 9 bramek dla rywalek zdobyła była zawodniczka piotrkowskiego klubu Kamila Szczecina.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat