Artykuły do tagu: Wykłady

Coraz bliżej początek roku akademickiego. Zajęcia na UJK będą hybrydowe
Za kilkanaście dni rozpocznie się rok akademicki. W piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zajęcia i wykłady będą odbywać się w formie hybrydowej. Powód to oczywiście trwająca wciąż epidemia koronawirusa.
Coś dla ciała, coś dla ducha. W niedzielę wybierz się do Bujen!
Edukacja prozdrowotna poprzez zajęcia ruchowe i wykładowe „Integracja międzypokoleniowa – zdrowy styl życia rodzin” - nazwa skomplikowana, ale chodzi po prostu o przyjemne spędzenie wolnego czasu, a na to mogą liczyć ci, którzy w niedzielę 16 czerwca wybiorą się do Bujen.
IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego Grota w Piotrkowie we współpracy z Centrum Idei Ku Demokracji organizuje (17 i 18 listopada) spotkania dla gimnazjalistów, maturzystów oraz nauczycieli. Wykłady będą prowadzone przez trenerów Strefy Młodzieży Uniwersytetu SWPS z Warszawy i odbędą się w sali Centrum Idei przy ul. Rycerskiej 3 w Piotrkowie (wejście od pl. Kościuszki).
Akademicki Dzień Nowych Technologii zorganizują jutro władze piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Wykłady, których będzie można tam wysłuchać będą poświęcone wykorzystywaniu nowych technologii w marketingu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat