Artykuły do tagu: Wyjazd

W jaki sposób właściciel firmy może rozliczyć koszty wyjazdów służbowych?
Właściciele firm bardzo często zmuszeni są do odbywania dłuższych podróży służbowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Mają one na celu rozwój przedsiębiorstwa poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów czy zawieranie różnego rodzaju umów. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z możliwości rozliczenia większości kosztów. Jest to możliwe! Wystarczy tylko wszystko odpowiednio udokumentować. Każdy przedsiębiorca, nawet ten prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, ma możliwość rozliczenia swojej podróży służbowej! Co zrobić, jeśli koszty podróży służbowej znacząco przerastają twoje oczekiwania? W celu pokrycia wszystkich kosztów warto jest pomyśleć o skorzystaniu z ofert firm pozabankowych, które na bardzo dogodnych warunkach udzielają krótkoterminowych pożyczek online.
Niemcy - czy warto wyjechać do pracy?
Warunki gospodarcze panujące obecnie w Polsce są powodem, dla którego wiele osób zastanawia się nad emigracją. Z jednej strony wiąże się to z opuszczeniem ojczyzny i znanych nam miejsc, z drugiej jednak daje wiele nowych możliwości – rozwoju, poznania innej kultury i ludzi, a także pracowania na znacznie lepszych, głównie ze strony finansowej, warunkach.
Dokąd wyjechać z dzieckiem na weekend?
Wybór idealnego miejsca na weekend majowy to nie lada wyzwanie, jeżeli dodatkowo trzeba sprostać również oczekiwaniom najmłodszych uczestników staje się to niezwykle trudnym zadaniem. Jednak w Polsce jest wiele miejsc, w których zarówno młodsi, jak i starsi poszukiwacze atrakcji znajdą coś dla siebie. Poniżej prezentujemy najciekawsze alternatywy.
Majówka poza granicami kraju? Pamiętaj o wizycie w NFZ
Zbliża się majówka. Przypominamy, że warto mieć EKUZ podczas weekendowych eskapad po Europie. Liczba kart wydawanych w siedzibach łódzki oddział NFZ wzrasta z każdym dniem, zostały 3 dni, żeby wyrobić EKUZ przed 1 maja.
Odwołali wczasy dzień przed wyjazdem
150 osób z Piotrkowa zostało oszukanych i nie wyjechało na urlop. Dzień przed wyjazdem otrzymali oni informację, że wczasy są odwołane. Jak się okazało organizatorem było to samo biuro podróży które pozostawiło łódzkich turystów w chorwackim Splicie.
Chora piotrkowianka wróciła do Polski
Dziś do kraju wróciła Jolanta Ciesielska, piotrkowianka, która dwa tygodnie temu doznała w Turcji rozległego udaru mózgu.
Koszmar piotrkowianki w Turcji (PODAJEMY NR KONTA!)
To miały być wspólne wakacje, a zaczął się koszmar. Piotrkowianka, która z mężem wyjechała do Turcji, dostała udaru mózgu. Teraz rodzina nie ma środków, by sprowadzić ją do Polski.
Ponad setka dzieci podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, wyjedzie w tym roku na kolonie zorganizowane przez tę placówkę. Dzieci spędzą 10 dni nad polskim morzem.
Około 140 najmłodszych podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie wyjedzie na wakacje finansowane przez MOPR.
W styczniu zakończył się proces beatyfikacyjny Jana Pawła II. Znana jest już data uroczystości. 1 maja Polacy tłumnie zgromadzą się na placu św. Piotra w Watykanie. Na miejscu z pewnością nie zabraknie setek piotrkowian, którzy już teraz tłumnie zapisują się na wyjazd. Chętnych uspokajamy. Jest w czym wybierać, a miejsc również nie powinno zabraknąć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat