Artykuły do tagu: Wydarzenie

22.07.2019 15:21
VII Biesiada Trybunalska
27 lipca zapraszamy na Rynek Starego Miasta, na największą potańcówkę w Piotrkowie. Zabawę taneczną poprzedzą koncerty, jarmark, zabawy i konkursy oraz prezentacje drużyn piłki ręcznej.
Trwa VI Festiwal Kultury Miast Partnerskich
Sobotnia część tej wyjątkowej imprezy rozpoczęła się koncertami wokalnymi w muzeum przy Placu Zamkowym 4.
MOTO WOŚP, czyli motoryzacyjne atrakcje w Piotrkowie
MOTO WOŚP to wydarzenie, które nie pierwszy raz towarzyszy finałowi orkiestry. Na zamkniętym odcinku ul. Narutowicza od Sienkiewicza do pl.Kościuszki przygotowano wiele motoryzacyjnych atrakcji.
12.05.2018 17:13
Noc muzeów w Piotrkowie
„Noc muzeów w oświeconym zamku” to sobotnie wydarzenie organizowane przez Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. Dla zwiedzających przygotowano wiele atrakcji.
Wiemy kiedy Quebonafide wystąpi w Piotrkowie
Raper Quebonafide będzie koncertować w Piotrkowie w ramach trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Artysta wystąpi w Piotrkowie 12 czerwca. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Piotrkowskie wydarzenie 25-lecia
Zakończyliśmy głosowanie na najlepszego sportowca Podregionu Wschodniego Województwa Łódzkiego. 10 pierwszych osób wybranych przez mieszkańców b. województwa piotrkowskiego znajdzie się wśród wyróżnionych.
Wybierz
W tym roku mija 25 lat od wyborów czerwcowych 1989 roku i powołania pierwszego niekomunistycznego premiera w państwach Bloku Wschodniego. Oznaczało to koniec socjalizmu w Polsce. Zmiany dotknęły także miasta takie jak Piotrków, choć wybory samorządowe odbyły się dopiero rok później.
Pani Gadżet w piotrkowskiej galerii
Piątkowy wieczór to w piotrkowskiej galerii wielkie święto zakupów. Focus Mall zaprosił swoich klientów na „Noc zakupów” z Anną Nowak-Ibisz, czyli Panią Gadżet.
Festiwal Re:aktor na zakończenie Dni Bełchatowa
Niedziela to ostatni z tegorocznych Dni Bełchatowa. Finał Dni Miasta stoi pod znakiem Festiwalu Re:aktor - nowego, energetycznego wydarzenia promującego największe atuty miasta.
W Rynku skakali na skakankach
W środę o godz. 9.00 w Rynku Trybunalskim rozpoczęła się wielka impreza sportowo-historyczna. Mieszkańcy skakali na skakankach. Skoków koniecznie musiało być 796, czyli tyle, ile lat ma nasze miasto.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat