Artykuły do tagu: Wronia

Chodnik na osiedlu Wronia zmieni się w ciąg pieszo-rowerowy
Jeszcze w tym roku chodnik na osiedlu Wronia w Piotrkowie zmieni się w ciąg pieszo-rowerowy. Chodzi o prawie kilometrowy odcinek od ulicy Roosevelta do Urzędu Skarbowego.
Ludzkie szczątki w pobliżu ulicy Wroniej
Piotrkowianin podczas spaceru znalazł ludzkie szczątki w okolicy ul. Wroniej w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach porannych.
5 hektarów na Wroniej „pod młotek”
24 sierpnia br. odbędzie się przetarg na ponad 5- hektarową nieruchomość, zlokalizowaną w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wroniej (w granicach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) – informuje magistrat. Cena wywoławcza wynosi 4 mln złotych.
Najpierw
W środowe przedpołudnie przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim ponownie można było zobaczyć ekipę uzbrojoną w łopaty i... bardzo dobre intencje. To nie był jednak powrót ekipy programu "Nasz nowy dom" do pani Ani i jej córeczki Sary.
Jasełka w Areszcie przy ul. Wroniej
Artyści z warsztatów teatralnych i muzycznych z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się w Areszcie Śledczym podczas przedświątecznego spotkania wigilijnego.
Na Wroniej leczą alkoholików
Na terapię do Piotrkowa przyjeżdżają z najbardziej oddalonych zakątków Polski. Uczestniczą w zajęciach terapeutycznych i mityngach AA. - Przez chwilę mogą zapomnieć, że wciąż odbywają karę – mówi kierownik Oddziału Terapeutycznego w Areszcie przy ul. Wroniej w Piotrkowie.
Osadzeni lubią historię
Osadzeni w piotrkowskim Areszcie Śledczym wysłuchali w czwartek wykładu historycznego przygotowanego przez pracownika IPN i piotrkowski Klub Grota. Był to jeden z pięciu wykładów zaplanowanych dla więźniów w tym roku.
Na Wroniej budują oddział dla alkoholików
Do końca roku w Areszcie Śledczym przy ulicy Wroniej w Piotrkowie ma zostać uruchomiony oddział terapeutyczny dla osadzonych uzależnionych od alkoholu.
Zwłoki w krzakach przy ulicy Wroniej
W piątek przed południem przypadkowi przechodnie znaleźli zwłoki leżące w zaroślach przy ulicy Wroniej. Lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich.
Odbiór techniczny łącznika
Przeprowadzono odbiór techniczny łącznika ulic 18 stycznia i Wroniej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat