Artykuły do tagu: Wozniki

Krzyś z Woźnik potrzebuje naszej pomocy
5-letni Krzyś choruje na białaczkę szpikową. Młodemu mieszkańcowi gminy Wola Krzysztoporska może pomóc każdy z nas, wystarczy w niedzielę, 11 sierpnia przyjechać lub przyjść do miejscowości Woźniki i oddać krew, obok tamtejszej siedziby OSP zaparkuje wówczas specjalny autokar dla krwiodawców.
Gładko na drodze w Woźnikach Kolonii
Trwa modernizacja dróg w gminie Wola Krzysztoporska. Kolejny fragment asfaltowej nakładki pojawił się w Woźnikach Kolonii.
Gminny Dzień Strażaka świętowali w Woźnikach
W tym roku druhowie ochotnicy z terenu gminy Wola Krzysztoporska świętowali w Woźnikach. W sobotę (6 maja) odbył się tu Gminny Dzień Strażaka.
Wola Krzysztoporska: Modernizują Dom Ludowy w Woźnikach
Kolejny Dom Ludowy w gminie Wola Krzysztoporska będzie remontowany. Tym razem chodzi o ten w Woźnikach.
Strażacy z OSP w Woźnikach w gminie Wola Krzysztoporska otrzymają w tym roku nowy samochód bojowy. Zakup auta dla jednostki został zapisany w tegorocznym budżecie.
Bawili się na festynie w Woźnikach
W zeszłą sobotę (26 lipca) w Woźnikach (gmina Wola Krzysztoporska) odbył się festyn zorganizowany przez Fundację "Piekarnia Dobrych Uczynków".
Fundacja Piekarnia Dobrych uczynków zaprasza na I Festyn Rodzinny w Woźnikach. Start 26 lipca (sobota) o godzinie 14.00 za siedzibą Fundacji – obok kaplicy.
26 lipca w Woźnikach (gmina Wola Krzysztoporska) odbędzie się I Festyn Rodzinny. Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji. Impreza rozpoczyna się o godzinie 14:00. Szczegóły na plakacie.
Będą dzieci, będą szkoły
- Ludzie, na miłość boską! Zastanówcie się! Nie kierujcie się swoimi emocjami! - grzmiał wójt Woli Krzysztoporskiej podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Gminy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat