Artykuły do tagu: Wolborz

Piknik militarny w Wolborzu
Taka lekcja historii odbyła się w miniony weekend w Pożarniczym Centrum w Wolborzu. Piknik zorganizowano w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.
XX Dni Wolborza rozpoczęte
Rozpoczęły się XX Dni Wolborza. Wszyscy, którzy w ten weekend pojawią się na stadionie przy ul. Sportowej na brak muzycznych atrakcji nie będą mogli narzekać. W sobotę zagrali Mateusz Mijal, Paweł Stasiak i zespół Papa D oraz C-Bool, natomiast niedziela będzie należała do zespołów Nadmiar i Zakopower.
10 lat Pożarniczego Centrum w Wolborzu
17.000 osób odwiedziło w ciągu 10 lat istnienia Pożarnicze Centrum Historyczno – Edukacyjne Ziemi Łódzkiej w Wolborzu. W niedzielę odbyły się jubileuszowe uroczystości.
2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwa i agresywna kierująca zatrzymana
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Nie dość, że 48-letnia kobieta jechała "na podwójnym gazie", to nie zatrzymała się do kontroli i była agresywna wobec funkcjonariuszy.
Cleo urodziny obchodziła w Wolborzu
Wokalistka koncertowała w Wolborzu w dniu swoich 34 urodzin. Jej występ obserwowały tłumy mieszkańców gminy. Cleo od organizatorów otrzymała kwiaty i tort. Wcześniej przypomniała swoje największe hity.
Gwiazdy na Dniach Wolborza
Danzel, Cleo i zespoły disco polo to gwiazdy tegorocznych Dni Wolborza, które odbędą się w dniach 24-25 czerwca tradycyjnie na stadionie Szczerbca przy ul. Sportowej. Nie zabraknie także innych atrakcji.
Za nami XVII Dni Wolborza
Sobota i niedziela w Wolborzu upływa pod znakiem zabawy. Organizatorzy jak zawsze zapewnili moc atrakcji.
Zobacz, jak bawili się wolborzanie
Wolborzanie już po raz szesnasty świętowali dni swojego miasta. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, np. pokazy bractw rycerskich, jednak punktem kulminacyjnym były koncerty. Na scenie mogliśmy zobaczyć zespół Małolepszy, a jako gwiazda wieczoru zagrał legendarny Dżem. Całość zwieńczyła dyskoteka pod gwiazdami. fot. P. Kwiatkowski
Dni Wolborza już w ten weekend
Już w najbliższy weekend (21-22 czerwca) odbędą się Dni Wolborza. Nie zabraknie gwiazd, takich jak Maciej Maleńczuk czy Big-Cyc. Szczegóły na plakatach.
Maleńczuk i Big Cyc na Dniach Wolborza
Już rozpoczęto przebudowę stadionu Szczerbiec w Wolborzu, a lada moment rozpoczną się kolejne inwestycje – budowa boiska w Komornika i modernizacja centrum Golesz Dużych. Gmina zaoszczędziła na przetargach, zostaną więc pieniądze na przyjemności. Po dwóch latach przerwy w tym roku powrócą Dni Wolborza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat