Artykuły do tagu: Wolborz

Komisariat w Wolborzu zyskał kolejny radiowóz
Policjanci z komisariatu w Wolborzu będą mieli do dyspozycji nowy pojazd. Oznakowany opel astra kombi kosztował 85 tys zł. Połowę kosztów jego zakupu pokryły samorządy gmin Wolbórz, Moszczenica i Czarnocin oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Pierwsze miejsce dla Polichna
Plenerowa siłownia wraz z placem zabaw - inicjatywa sołectwa Polichno - zdobyła I nagrodę w konkursie „Fundusz Sołecki - najlepsza inicjatywa”.
Wolbórz: Kradzież na terenie firmy skupującej złom
Kradli akumulatory z terenu firmy skupującej złom w Wolborzu. 20- i 16-latek są już w rękach policjantów. Wartość strat oszacowano na ok. 1200 zł. Sprawcom grozi do 5 lat więzienia.
Burmistrz Wolborza przyznał stypendia sportowcom
Burmistrz Wolborza przyznał tegoroczne stypendia sportowe. 5 osób otrzyma wsparcie finansowe. Program stypendialny dla utalentowanych sportowców został wprowadzony, na wniosek Andrzeja Jarosa, uchwałą Rady Miejskiej w maju 2018 roku.
Gmina Wolbórz: Sołtysi zakończyli kadencję
22 sołtysów gminy Wolbórz zakończyło swoją czteroletnią kadencję. Sołtysom podziękował burmistrz. W lutym odbędą się wybory na kolejną kadencję.
Na S8 zapalił się samochód
W piątek przed godziną 15.00 na drodze S8 między Wolborzem a Polichnem zapalił się samochód osobowy. Przyczyną pożaru była najprawdopodobniej awaria instalacji elektrycznej. Kobiecie prowadzącej pojazd na szczęście nic się nie stało.
Powitali pierwszego mieszkańca powiatu piotrkowskiego
Mikołaj z miejscowości Golesze Duże to pierwszy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który przyszedł na świat w 2019 roku. Szczęśliwej mamie gratulacje złożyli przedstawiciele samorządu.
Koncert kolęd w Wolborzu (GALERIA)
Chór Coro-Desico, Wolborska Orkiestra Dęta, Big Band Tembr oraz Swing Kasztelania Band wystąpiły 30 grudnia 2018 roku w koncercie kolęd, który odbył się w wolborskiej Kolegiacie.
Koncert kolęd w Kolegiacie Wolborskiej
W niedzielę 30 grudnia w kolegiacie wolborskiej będzie można posłuchać kolęd w znakomitych aranżacjach.
Wolbórz uchwalił budżet na 2019 r.
Radni Wolborza jednogłośnie przyjęli budżet na rok 2019. Na inwestycje zaplanowano ponad 17,5 mln zł. tj. 39% całego budżetu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat