Artykuły do tagu: Wolborz

Burmistrz, wójt i policjanci nagrodzeni
Dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu oraz burmistrz Andrzej Jaros otrzymali podziękowania z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi. Spotkanie z przedstawicielem RCKiK odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, a to dlatego, że wyróżnienia za organizację wydarzeń propagujących honorowe oddawanie krwi otrzymali policjanci z Wolborza.
Wolbórz: wzmacniają mosty
Jeszcze w tym roku rozpocznie się przebudowa przepustu na rzece Młynówce - Moszczance w gminie Wolbórz, tymczasem niebawem zakończy się przebudowa znajdującego się nieopodal mostu, z którego będzie można korzystać podczas remontu wspomnianego przepustu.
Wolbórz inwestuje w rozwój sportu
Rozbudowa kompleksów sportowo-rekreacyjnych i przyznanie dotacji dla organizacji upowszechniających kulturę fizyczną i sport - to działania, których w 2018 roku podjął się samorząd gminy Wolbórz.
Robert Grudzień „Zasłużony dla Wolborza”
Znanemu muzykowi i dyrektorowi wielu festiwali statuetkę „Zasłużonego dla Wolborza” wręczono podczas Koncertu Noworocznego jaki odbył się w piątek w Wolborskim Centrum Kultury. W trakcie imprezy burmistrz Andrzej Jaros podsumował miniony rok i przedstawił plany inwestycyjne na 2018.
Koncert noworoczny w Wolborzu
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc zapraszają na koncert noworoczny, który odbędzie się 26 stycznia w WCK. Wstęp wolny.
W Wolborzu rośnie liczba mieszkańców
Pierwsza w 2018 roku mieszkanka gminy Wolbórz to Hania z Bogusławic, która przyszła na świat 2 stycznia. W gminie rodzi się coraz więcej dzieci, przyrost naturalny jest dodatni, rośnie liczba mieszkańców.
O niepodległości w podstawówce
"100-lecie Niepodległości Polski 1918-2018. Mundurowi w służbie Ojczyźnie" - prelekcji pod takim tytułem przygotowanej przez Grupę Historyczno-Edukacyjną "Szare Szeregi" z zaciekawieniem słuchała młodzież Szkoły Podstawowej oraz gimnazjaliści w Wolborzu.
Andrzej Jaros będzie kandydować
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros będzie ubiegał się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych.
Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Radni uchwalili budżet na rok 2018
Budżet Wolborza na rok 2018 będzie rekordowo wysoki. Wydatki wyniosą blisko 47 mln zł, z tego prawie 17 mln zł przeznaczone zostanie na inwestycje - 38% całego budżetu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat