Artykuły do tagu: Wojt

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Radia
Z okazji Światowego Dnia Radia 15 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzami Radia Strefa FM.
Będzie wsparcie dla służb naszego regionu?
Czwartkowy karambol uświadomił władzom centralnym, że autostrada A1 a także S8 czy DK 12 to jedne z najważniejszych dróg w Polsce. Niestety często się zdarza, że dochodzi na nich do wypadków. Dlatego służby, które funkcjonują na danym terenie powinny uzyskać wsparcie z budżetu centralnego. Czy władze regionu „wykorzystają” karambol do pozyskania odpowiedniego sprzętu z MSWiA?
Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Pensje płacimy na bieżąco. Wicestarosta odpowiada posłance
- Szpital na bieżąco reguluje swoje należności – powiedział na antenie Radia Strefa FM Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski. Samorządowiec odpowiedział w ten sposób na sugestie posłanki Elżbiety Radziszewskiej, która sugerowała, że są pracownicy placówki przy Roosevelta otrzymują wynagrodzenie z dużym opóźnieniem.
Święto Szkoły – Dzień Patrona
W Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Piotra Szymanka w Ręcznie był świętem szkoły zorganizowanym z okazji piątej rocznicy nadania szkole imienia Piotra Szymanka, które miało miejsce w 2010 roku.
Gorzkowice. Żegnają wakacje podczas pikniku
W ostatni dzień wakacji dzieci i młodzież ze szkół gminy Gorzkowice bierze udział w pikniku ekologicznym zorganizowanym w Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym KOPIEC w stolicy gminy. W czasie imprezy zbierane też są pieniądze dla chorego Dawida Wojtani.


30.11.-0001 00:00
Wójt zaadoptował suczkę
Marceli Piekarek wójt Moszczenicy daje dobry przykład mieszkańcom gminy. Podczas ostatniej wizyty kontrolnej w schronisku w Wojtyszkach , które opiekuje się psami wyłapanymi na terenie gminy - wójt zaadoptował suczkę. Nazwał ją Sonia.
Karol Wojtyła z wizytą w Piotrkowie
Karol Wojtyła gościł w Piotrkowie 7 lipca 1974 roku wraz z prymasem Stefanem Wyszyńskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat