Artykuły do tagu: WojskaPolskiego

Prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy (od Modrzewskiego do Wojska Polskiego) miały potrwać do końca października.
Włamanie do hurtowni przy ul. Wojska Polskiego
Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy włamali się do hurtowni przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
Z dużą prędkością wjechał na teren budowy
Na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek do wypadku. 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, jadąc mazdą w kierunku Grabicy, nie zastosował się do znaku B-1 (zakaz ruchu w obu kierunkach). Wjechał z dużą prędkością na teren przebudowy drogi, gdzie najechał na nasyp ziemny, następnie uderzył w studzienkę kanalizacyjną, auto przewróciło się na bok. Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie na trzeźwość wykazało, że był po użyciu alkoholu.
Wojska Polskiego. Rozkopali i nic nie robią
Na utrudnienia związane z remontem chodnika przy Wojska Polskiego zwrócił uwagę słuchacz Magazynu MAGIEL na antenie Radia Strefa FM. Podkreślił, że wykonawcy rozkopali chodnik, powyjmowali płyty i nic dalej nie robią. A ludzie mają problemy z poruszaniem się i często muszą wchodzić na jezdnię ryzykując zdrowiem.
Przypominamy! Od czwartku zmiana organizacji ruchu
W czwartek robotnicy wkroczą na skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z kolejnym odcinkiem obwodnicy miasta, gdzie powstanie rondo. Zmianie uległa organizacja ruchu w tej części Piotrkowa.
Uwaga kierowcy! Za kilka dni zamkną ul. Wojska Polskiego
W czwartek, 15 września otwarte zostanie nowo powstałe rondo na ul. Twardosławickiej. Drogowcy przeniosą się na skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego. Wszystko w ramach kolejnego etapu budowy obwodnicy miasta.
Wszedł przez okno i został do rana
Intruz wszedł do mieszkania przez okno. Kiedy 66-letnia kobieta zażądała, by natychmiast opuścił jej mieszkanie, ten wykręcił jej ręce i zabrał telefon, by nie mogła wezwać policji. Wyszedł dopiero nad ranem.
Na szczęście nie doszło do tragedii
Policjanci, ratownicy medyczni i strażacy zjawili się w środę około południa pod jedną z kamienic przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie.
74-letni kierowca nie zatrzymał się na czerwonym
Na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z Jerozolimską w Piotrkowie doszło w niedzielę po południu do wypadku drogowego.
Rozleci się jeszcze w tym roku?
Ponoć może się rozlecieć jeszcze w tym roku. Czy tak będzie? Niewykluczone. Gorzej gdy ktoś przy tym ucierpi. Kto, czy i kiedy zrobi porządek z ruiną przy Wojska Polskiego 23 w Piotrkowie?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat