Artykuły do tagu: Wojewoda

Ruszają wypłaty zasiłków dla poszkodowanych podczas środowej nawałnicy w powiecie piotrkowskim.
Marian Błaszczyński wybrany zgodnie z prawem
Uchwała w sprawie wyboru przewodniczącego Rady Miasta w Piotrkowie została podjęta zgodnie z prawem - tak zdecydowały służby wojewody. Tym samym ważne są też uchwały o wyborze wiceprzewodniczących RM, a także przewodniczących komisji stałych.
Marian Błaszczyński znowu na celowniku
Kolejny wniosek w sprawie przewodniczącego Rady Miasta wpłynął do służb wojewody. - Czy radny Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Marian Błaszczyński naruszył prawo, łącząc funkcję radnego z funkcją lekarza orzecznika w Miejskim Zespole ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności w Piotrkowie podległym bezpośrednio jednostce samorządowej - Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie? - pyta we wniosku jeden z mieszkańców naszego miasta.
Wojewoda Łódzki uznał, że uchwała podjęta w grudniu 2009 roku przez piotrkowską Radę Miasta w sprawie opłat za wodę i ścieki jest zgodna z prawem. Za media zapłacimy zatem o prawie 10% więcej niż poprzednio.
Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego wystosowała apel. Prosi w nim mieszkańców województwa łódzkiego, aby wywiesili dziś flagi narodowe, wzięli udział w obchodach, a o godzinie 17.00 - symbolicznie upamiętniającej godzinę "W", gdy zawyją syreny, godnie uczcili pamięć Powstańców. Sygnał trwać będzie minutę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat