Artykuły do tagu: Wojewoda

Kolejny zgon i kolejni zakażeni w Łódzkiem
Służby wojewody łódzkiego poinformowały w piątek o zgonie kolejnej osoby zakażonej koronwirusem. To 70-letnia kobieta, hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu, posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu bełchatowskiego.
Kolejne zakażenia koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 kolejne zakażenia koronawirusem. Pozytywne wyniki badań tym razem nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. W poniedziałek popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 260 nowych przypadkach zakażeń w kraju oraz o 13 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
DPS w Drzewicy nadal pod kontrolą służb. Wojewoda dziękuje mieszkańcom łódzkiego
- Sytuacja w Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy w powiecie opoczyńskim cały czas jest monitorowana i jest pod kontrolą - informuje Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy wojewody łódzkiego. Przypomnijmy, w tamtejszej placówce zakażenie koronawirusem odnotowano u 77 osób.
Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim. Pierwsza ofiara śmiertelna w Łódzkiem (aktualizacja)
Ósmy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie piotrkowskim. Informację potwierdza starosta Piotr Wojtysiak. Łącznie, w Piotrkowie i powiecie, to już 12 przypadków. W środę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 73 pozytywnych wynikach badań, 13 z nich dotyczy województwa łódzkiego. Z kolei wieczorem biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o pierwszej ofierze śmiertelnej.
Wojewoda informuje, że nie ma nowych przypadków zakażenia w Łódzkiem. Ważny komunikat sanepidu!
Na terenie województwa łódzkiego nie ma żadnych nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - informują w piątek rano służby wojewody łódzkiego.
Koronawirus. Infolinia wojewody łódzkiego
Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński uruchomił całodobową infolinię dla mieszkańców województwa łódzkiego poświęconą koronawirusowi.
W szkołach bez wycieczek i wizyt gości
Zaprzestanie organizacji wycieczek i wyjazdów oraz przyjmowania gości (grup zorganizowanych) – takie wytyczne od wojewody łódzkiego otrzymały wszystkie placówki oświatowe z naszego województwa.
Mieszkańcy województwa łódzkiego pod obserwacją służb sanitarnych
61 osób na terenie województwa łódzkiego przebywa pod nadzorem epidemiologicznym służb sanitarnych w związku z koronawirusem. Jak zapewniają służby wojewody, na razie nie ma jednak żadnych powodów do obaw.
Nowoczesny sprzęt dla policji
Specjalistyczne wyposażenie do akcji na wodzie otrzymała policja w województwie łódzkim. Wśród przekazanych przez wojewodę sprzętów są: motorówka, zestaw lokalizacyjny, lornetki i latarki. Sprzęt trafi m.in. do policji w Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim.
Tobiasz Bocheński nowym wojewodą łódzkim
Znamy nazwisko nowego wojewody łódzkiego, został nim Tobiasz Bocheński. Powołał go w poniedziałek (25 listopada) premier Mateusz Morawiecki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat