Artykuły do tagu: Wojewoda

Potwierdzono 22 nowe przypadki koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody. Jeden z nich, dotyczy powiatu piotrkowskiego.
Łódzkie: 11 nowych zakażeń koronawirusem
W województwie łódzkim jest 11 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje biuro prasowe wojewody, z czego 3 przypadki dotyczą mieszkańców powiatu opoczyńskiego.
27 nowych przypadków zakażenia w Łódzkiem
W województwie łódzkim jest 27 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Potwierdzone wyniki dotyczą dwojga dzieci, pięciu młodych kobiet, ośmiu kobiet w średnim wieku, jednej kobiety w starszym wieku, dwóch nastoletnich chłopców, jednego młodego mężczyzny, pięciu mężczyzn w średnim wieku i trzech mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 3. miesiąca życia do 78. roku życia.
Kolejny zgon i kolejni zakażeni w Łódzkiem
Służby wojewody łódzkiego poinformowały w piątek o zgonie kolejnej osoby zakażonej koronwirusem. To 70-letnia kobieta, hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu, posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu bełchatowskiego.
Kolejne zakażenia koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 kolejne zakażenia koronawirusem. Pozytywne wyniki badań tym razem nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. W poniedziałek popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 260 nowych przypadkach zakażeń w kraju oraz o 13 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
DPS w Drzewicy nadal pod kontrolą służb. Wojewoda dziękuje mieszkańcom łódzkiego
- Sytuacja w Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy w powiecie opoczyńskim cały czas jest monitorowana i jest pod kontrolą - informuje Dagmara Zalewska, rzecznik prasowy wojewody łódzkiego. Przypomnijmy, w tamtejszej placówce zakażenie koronawirusem odnotowano u 77 osób.
Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim. Pierwsza ofiara śmiertelna w Łódzkiem (aktualizacja)
Ósmy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie piotrkowskim. Informację potwierdza starosta Piotr Wojtysiak. Łącznie, w Piotrkowie i powiecie, to już 12 przypadków. W środę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 73 pozytywnych wynikach badań, 13 z nich dotyczy województwa łódzkiego. Z kolei wieczorem biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o pierwszej ofierze śmiertelnej.
Wojewoda informuje, że nie ma nowych przypadków zakażenia w Łódzkiem. Ważny komunikat sanepidu!
Na terenie województwa łódzkiego nie ma żadnych nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - informują w piątek rano służby wojewody łódzkiego.
Koronawirus. Infolinia wojewody łódzkiego
Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński uruchomił całodobową infolinię dla mieszkańców województwa łódzkiego poświęconą koronawirusowi.
W szkołach bez wycieczek i wizyt gości
Zaprzestanie organizacji wycieczek i wyjazdów oraz przyjmowania gości (grup zorganizowanych) – takie wytyczne od wojewody łódzkiego otrzymały wszystkie placówki oświatowe z naszego województwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat